Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0

Önümüzdeki günlerde ekranlara gelmesi beklenen Masumiyet Dizisi bi hayli merak konusu oldu. Peki Masumiyet Dizisi’nin konusu ne? Masumiyet Dizisi’nin Oyuncuları? Gibi sorular kafamızda soru işaretleri bıraktı. Bu yazımızda kafanızda oluşan bu soru işaretlerine cevap vereceğiz.

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Masumiyet Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Evli ve iki çocuğuolan Bahar’ın hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir erkeğe aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın ilk aşık olduğu erkek, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının patronudur. Yaşça kendisinden büyük olan adamla evlenmesini istemeyen annesi ne yapıyor ne ediyor kızını ikna edemiyor. 35 yaşındaki adamla evlenmeye kararlı olan Ela adamın evlenmek üzere olması bile onu ikna edemez. Bahar ve Ailesi bu büyük hatanın farkında olmasına rağmen engel olamıyor ve Ela’nın 19. Yaş gününde tüm Ailenin hayatı sonsuza dek değişiyor.

Kafalarda oluşan bir diğer soru işareti ise dizinin karakterleri ve bu karakterlerin rolleri. Dizinin yakında başlaması planlansa da dizide yer alan oyuncuların büyük bir kısmı belli dizide yer alacak olan oyuncular: Hülya Avşar (Hale), Mehmet Aslantuğ (Harun), Deniz Çakır (Bahar), İlayda Alişan (Ela), Serkan Tütüncü (İlker), Deniz Işın (İrem)

1.Hülya Avşar (Hale)

İlker’in annesi, belgesel kanallarında gördüğümüz o yırtıcı anne kaplanların insan versiyonu. Pençeleri oğlunu korumak için her an hazır. Çocuğunun babası İsmail Ilgaz’ınsa, başka türlü hayatta kalamazsın çünkü! Kibirli, snob ve ulaşılmaz kusursuz cemiyet kadını görüntüsünün altında sistematik psikolojik şiddet mağduru bir eş ve yorgun bir anne saklı.

2.Mehmet Aslantuğ (Harun)

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Steril, bembeyaz dünyası müstakbel damadına yönelik dehşetli suçlamalarla lekelenecek olan Harun, dünyası kızı İrem’in etrafında dönen gerçek bir ‘’süper baba’’. Babalığa dair en büyük sınavını eşinin zamansız kaybıyla verdiğine inansa da, Harun’un babalık sınavı yaşanacak vahşetle birlikte yeni başlıyor. 

3.Deniz Çakır (Bahar)

Genç yaşta anne olmayı seçip üniversitenin kapısından dönmüş olan Bahar hayallerini ve ideallerini çoktan unutmuş, gücünün farkında olmayan sıradan bir kadın. Domestik görüntüsünün altında saklı olan gücü, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla ortaya çıkacak. 

4.İlayda Alişan (Ela)

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek. 

5.Serkan Tütüncü (İlker)

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı tüm hatalarının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist. Varlık, güç ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepe taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. Sayfaya taşınacak. 

6.Deniz Işın (İrem)

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir dargın bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için adeta yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge.