Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kuzey Yıldızı Yıldız Kimdir?

0

Kuzey Yıldızı Dizisinde Yıldız Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Yıldız kim?

Kuzey Yıldızı Yıldız Kimdir?

Kuzey Yıldızı Yıldız karakteri oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Öyle ki Yıldız’ın inadını hiç kimse, hiçbir zaman kıramamıştır. Hem inadını bırakmaz hem de aşkından hiçbir zaman vazgeçmez. Çocukluktan beri Kuzey ile birbirlerine aşıktırlar ve büyüdükleri zaman evlenecekleri konusunda sözleşmişlerdir. Lise zamanlarında da aşkları devam eder ve Yıldız onu kaybetmekten korkmaktadır. Kuzey geri döneceğini söyleyerek liseden sonra üniversite eğitimi için başka şehre gider. İstanbul’da üniversite okuduğu sırada başka bir kızı sever ve onunla olmak ister. Ancak Kuzey’in ailesi karşı çıkar, buna rağmen Kuzey o kızla evlenir ve Yıldız’ı terk eder. Yıldız bu terk edilmeyi kaldırdığını söylese bile yıllar içerisindeki tek yarası odur. Kuzey ise onun tek sevdasıdır ve yıllar içinde inadı ile birlikte onu bekler. 20 yıl sonra Kuzey Ordu’ya geri gelir ve Yıldız ile karşılaşır. Kuzey Yıldızı Yıldız karakteri ile Kuzey yıllar sonra karşılaştıktan sonra birbirleri hakkında hala bir şey hissedip hissetmediklerini merak ederler. Birbirlerine hala aşık olan iki inat yıllar sonra aşklarına bir şans verebilecekler midir?

Aslıhan Güner Kimdir?

Ünlü sanatçı 17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, 2002 senesinden itibaren aktif olarak ekranlarda yer almaktadır. Oyunculuk eğitimi için Barış Manço Kültür Merkezi’ne girmiş ve burada kendisini oyunculuk alanında ilerletmiştir. İlk olarak Sırlar Dünyası isimli bir dizi ile ekranlara gelmiş ve başrol olarak yer almıştır. Şimdilerde Kuzey Yıldızı Yıldız karakterini canlandıran oyuncu, En İyi Arkadaşım, Büyük Buluşma, Esir Kalpler, Kızıl Elma, Diriliş Ertuğrul, Asi, Şefkat Tepe, Kehribar, Geceler Yarim Oldu gibi birçok dizide de rol almıştır. Genel olarak başrol olarak ekranlara gelmiş ve oyunculuk alanında kendisini ilerletmiştir.

Aktif olarak 18 senedir oyunculuk yapan oyuncu, The İmam filmi ile ilk kez sinema ekranlarında bulunmuştur. Sümela’nın Şifresi: Temel ve Moskova’nın Şifresi: Temel isimli filmlerle de kendisine ait bir hayran kitlesine kavuşmuştur. 2010 yılında çekilen Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı bir oyuncu arkadaşı ile birlikte hayatlarını birleştirmiştir. 2013 yılından itibaren sürdürdüğü bir evliliği bulunmaktadır.