Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kimdir?

0

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Yonca kim?

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kimdir?

Show TV ekranlarında merakla beklenen Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kimdir? Seyircilerle buluşmaya gün sayan Kırmızı Kamyon dizisinin konusu gerçek hattaki itfaiyecilerin yaptıkları ve çektikleri zorlukları anlatan dram ve aksiyonun bir arada olduğu izleyicileri ekran başına kitleyecek bir dizinin olduğu öne sürülmekte. Dizide merakla beklenen bir diğer unsur ise Yonca Karakteri belli olduğundan beri merakla araştırılan Yonca karakteri kimdir? Dizide başkarakterlerden biri olan Yonca karakteri merakla beklenmektedir. Merakla beklenilen Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca karakterini Nilay Deniz canlandırmaktadır.

Nilay Deniz Kimdir?

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca Kimdir?

1993’lü yılların ortasına doğru dünyaya gelen Aydında doğup büyüyen Nilay Deniz Kimdir? Oyunculuğun yanında Mankenlik ve Modellikle de ilgilenmekte olan Nilay Deniz Oyunculuk eğitimi aldığı dönemin hemen ardından ilk oyunculuk deneyimini Behzat Ç. Dizisindeki Rüya karakterine can verdi. Bu projenin hemen ardından 2011 yılında Mor Menekşeler projesiyle ekranlarla buluşan ünlü oyuncu Cevriye karakteriyle başrol olarak sevenleriyle buluştu. Bunların yanında bir çok proje de rol alan Nilay Deniz 2015 yılında 42. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü almıştır. Bu ödülden sonra aktif oyunculuk hayatını sürdürmüş ve en son olarak 2020 yılında Çatı Katı Aşk dizisiyle ekranlardaydı. Şimdilerde ise Show TV ekranlarında yayımlanmayı bekleyen Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca karakteriyle ekranlara çıkmayı planlıyor.

Nilay Deniz oyunculuk hayatından bahsetmişken biraz da sosyal hayatından bahsedelim. İnstagram’da @Aydeniznil kullanıcı adı ile bulunmakta hesabın pek aktif olmadığı görülse de 87 gönderinin aynı zamanda bir okadarının silindiği de bilinmekte. 1.1M takipçiye sahip olan Nilay Deniz bunun yanında sadece 872 kişiyi takip etmekte. Twitter’da ise @Cordelianil kullanıcı adı ile bulunmakta Twitter hesabının instagram hesabından daha aktif kullanıldığını görebilirsiniz ama ne yazık kı twitter’da instagram da olduğu kadar takipçisi yok. 53,4B takipçiye sahip olduğu hesapta sadece 279 kişiyi takip etmekte. 1126 Tweet ile hesaba bakıldığında hesabı aktif olarak kullanıldığı görülebilir.

Nilay Deniz’in Yer Aldığı Projeler

2010 – Behzat Ç. – Rüya
2011 – Mor Menekşeler – Cevriye (Başrol)
2011 – Hayata Beş Kala – Selma
2013 – Güneşi Beklerken – Begüm
2014 – Ah Neriman – Zeynep
2015/2016 – Aşk Yeniden – Selin
2017 – Dayan Yüreğim – Seray (Başrol)
2017 – Ateşböceği – Aslı (Başrol)
2019 – Kalk Gidelim – Nehir
2020 – Çatı Katı Aşk – Yasemin (Başrol)