Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0

2021 de izleyici karşısına gelmesi beklenen dizilerden biri olan Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgileri sizlere bu yazımızda ileteceğiz. Ayrıca bu günlerde ekrana gelecek olan Kırmızı Kamyon Dizisinin Oyuncu Kadrosu, Kanalı, başlama tarihi gibi güncel bilgileri yazımızda paylaşacağız. Kırmızı Kamyon dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Ve Kadrosu

Show TV de ekranlara gelecek olan Kırmızı Kamyon dizisi hakkında bilinmeyenleri paylaşıyoruz. Kırmızı Kamyon dizisinin yapımcılığını 10. Ev yapım şirketi üstlenirken, dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya yer alıyor. Kırmızı Kamyon dizi senaryosu ise Meriç Demiray kaleminden çıkmıştır. Kırmızı Kamyon bir itfaiye dizisi olarak ekranlara çıkması bekleniyor ve itfaiye erlerinin canları pahasına ölümü bile göze alıp nasıl fedakarca çalıştıklarını ekrana getirecek.

İşte Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosu: Görkem Sevindik (Uğur), Ushan Çakır (Cem), Deniz Hamzaoğlu (Tolga), Timur Ölkebaş (Bedri), Burak Berkay Akgül (İlker), Nilay Deniz (Yonca), Sümeyye Aydoğan (Yosun), Melisa Akman (Hazan).

1.Görkem Sevindik (Uğur)

Uğur Kimdir; Kırmızı Kamyon dizisinde Uğur hayata dair hiç bir duygunun barındırmadığı söylüyor. Ateşe atsanız bile bir şey hissetmiyorum diyebilecek bir karakter. Ancak geçmişteki bir yarasında dokunulduğunda bir bıçak karnına saplanıyor sanki. Acısını böyle tarif ediyor Uğur.

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

2.Ushan Çakır (Cem)

Cem Kimdir; Uğur’un kendi başına hareket etmesinden hoşlanmayan Cem onun bir gün başlarına bir dert açacağı düşüncesindedir. Bu yüzden bir türlü anlaşamazlar.

3.Deniz Hamzaoğlu (Tolga)

Tolga Kimdir; Tolga da Cem gibi Uğur’un kendine acımayıp ölümü göze almasına kızmaktadır. Kendini öldürmek istiyorsan şov yapma git evinde öl diyor. Çok sert bir amir olmasına rağmen merhametli olduğunu izledikçe göreceğiz ve çok seveceksiniz.

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

4.Timur Ölkebaş (Bedri)

Bedri Kimdir; Bedri itfaiyecilere dua işidir bu. Bu işten çok dua alıyorsunuz size dua eden çok oluyor kıymetini bilin diyor. Haklı da her gün can kurtaran kahramanların hikayesi Kırmızı Kamyon dizisinde ekranlarda olacak.

5.Burak Berkay Akgül (İlker)

İlker Kimdir; İlker kendini şöyle anlatıyor. ” Bir ömür benimle çile çekmeye hazır mısın?” İlker kimseye yaklaşamayan, kendi çilesini kendi içinde çeken biridir.

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

6.Nilay Deniz (Yonca)

Yonca Kimdir; Geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden albi kırık olan Yonca kalbini iyileştirmek için vakite ihtiyacı olduğunu söylüyor. Bakalım Yonca geçmiş acısı nedir?

7.Sümeyye Aydoğan (Yosun)

Kırmızı Kamyon dizisinde yer alacak olan Sümeyye Aydoğan Serenay Sarıkaya’nın gençliğine benzetiliyor. Sümeyye Aydoğan Talento Menajerlik şirketi ile çalışmaktadır. Sümeyye Aydoğan Kırmızı Kamyon dizisinde ilk tecrübesini yaşayacaktır.

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

8.Melisa Akman (Hazan)

Kırmızı Kamyon dizisinde yer alan Melisa Akman Hazan rolünde ekranlara gelecek. Melisa 1990 doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunudur. Muhteşem Yüzyıl, Koca Dünya, Borç, Atiye ve Hizmetçiler dizi filmlerinde yer aldı.