Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kefaret Dizisi Sinan Kimdir?

0

Kefaret Dizisi Sinan Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Sinan kim?

Kefaret Dizisi Sinan Kimdir?

Kefaret Sinan karakterinin, doğduğu yer İzmit’tir. Babası plastik fabrikasında çalışan bir işçidir. Annesi ise; babasıyla aynı fabrikada çalışan bir mutfak elemanıdır. Sinan ise; annesi ve babasının yanı sıra roman ve polisiyeye büyük bir ilgi duyuyordu. Hayal dünyası fazlasıyla gelişmiş olan Sinan, dünyayı kurtarabileceğini düşünen bir çocuktu. Tek başına yaşadığı yatılı günlerinde, tüm vaktini bir pencere içerisinde kitap okuyarak değerlendirmiştir.

Kefaret Sinan komiser, kötülüklerle mücadele edebilmenin tek yolunu çok güçlü ve büyük bir polis olmasından geçtiğini düşünürdü. Bu düşüncesi sayesinde polis olmayı başaran Sinan, çok yakışıklı bir çocuktur. Devamlı bir şekilde aile özlemi çeken Sinan’ın iyi bir aile babası olmak ve mutlu bir yuva kurma gibi hayalleri de devam ediyordu. Ancak birine bağlanmaktan da çok korkan Sinan’ın yolu Zeynep’le kesişmiş ve hayatında çok farklı gelişmeler meydana gelmiştir.

Kefaret Dizisinin Konusu

Kefaret dizisi konusu, televizyon dünyasında büyük bir ses getirmiş ve ilgi çekmeyi başarmıştır. Dizi de Serhat karakterine, yakışıklı oyuncu Mert Fırat hayat verirken, Zeynep karakterini ise; başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay canlandırmaktadır. Müzik öğretmenliği yapan Zeynep karakteri 5 sene önce küçük yaşta olan oğlu, kızı ve doktor eşit Ahmet ile, farklı bir yere tayin edilirler.

Tayin edildikleri yerde tuttukları ev ise oldukça güzeldir. Bu eve taşınırken bir sürü hayal kuran Zeynep, hayatlarının mükemmel olacağından da emindi. Zeynep’in hayatı bu zamanlarda masalsı ve mükemmel denecek niteliklere sahipti. Zeynep, doğum gününde yalnızca tek bir dileğin olmasını istedi, fakat sonraki 5 yıl içinde hayatında güzel olan her şeye veda etmek zorunda kaldı. Daha sonra ise; iler çıkılmaz bir hal almaya da devam etti. Burada tanıştığı Sinan Komiser ise; Zeynep’i asla yalnız bırakmamıştır. Sinan Zeynep’e aşık bir polistir. Hatta Zeynep’e olan bu büyük aşkı, çocukluğundan beri istediği ve severek yaptığı mesleğinden kovulmasına sebep olmuştur. Müzik öğretmeni olan Zeynep ise; kaybettiği şeylerini geri almaya kararlıydı. Bunun için ise; son bir yol denemeye karar verdi. Başarılı bir polis olan Sinan komiser ve Zeynep bir araya gelerek kaybettikleri şeyleri geri almaya kesin kararlıdırlar. Dizide ise; Zeynep ve Sinan’ın kararlı mücadelesi işlenmektedir.

Son zamanlarda sıklıkla izlenen, Kefaret dizisi oyuncuları ise; Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Tolga Güleç, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz gibi başarılı bir oyuncu kadrosundan oluşturulmuştur.