Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Sude Zülal Güler Kimdir? Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir?

0

Yapımını Koliba filmin yapmış olduğu yapımcılığını ise Ata Türkoğlu’nun yaptığı Kazara Aşk dizisi geçen günlerde çekimlerini hızlandırdı. İlerleyen günlerde Star TV’de karşımıza çıkacak olan Kazara Aşk dizisinde başrol oyuncularından biri olan Şimal karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Bizde bu yazımızda Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinden bahsedeceğiz. Merak eden izleyicilerimiz için Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri ve bu karakteri oynayacak ünlü oyuncumuzdan ve tabiki karakterin dizi içindeki seyrinden bahsedeceğiz.

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri, Kazara Aşk dizisinde ön planda bulunan kadın oyunculardan biridir. Civan ile yersiz zamansız bir kaza sayesinde tanışmışlardır. Bu tanışmadan sonra hem Şimal hem de Civan’ın hayatında yeni bir sayfa açılmıştır tabi bu beyaz sayfa o kadar da beyaz kalmayacaktır. Tanışmanın ardından büyük planlar yapan Şimal ve Civan tabi ki de bazı zorluklarla karşılaşacaklar. Gerek bu duruma karışan yalanlar gerek te ummadık olaylar bu tanışmayı bambaşka yerlere sürükleyecektir.

Artvin’li Şimal ile Gaziantep’li Civan‘ın serüveni kazara ile başlar fakat macera dolu bir şekilde devam eder. Zorluklara beraber göğüs germeye çalışsalar da bazı olaylarda başarısız olacaklardır. Peki bu ikilinin arasını Civanın zenginliği bozabilecekmi işte orası merak konusu hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz. Civanın zengin bir ailenin velitahtı olması ile birlikte bu durum ikilinin arasında bir engel olarak durabilecekmi bunların hepsini pek kısa sürede öğreneceğiz. Peki Artvin’li Şimal karakterini hangi ünlü oyuncu canlandırmakta? Tabi ki de Sude Zülal Güler

Sude Zülal Güler Kimdir

2001 yılının 8. ayında dünyaya gözlerini açan ünlü oyuncu aslen Makedonya, Üsküp’lüdür ve Üsküp te doğmuştur. Özden Cengiz Anadolu Lisesinden mezundur. Henüz küçük yaşlarda iken ailesi tarafından yetenekli olduğu fark edilmiş ve ailesinden oyunculuk yönünden büyük bir destek almıştır. Daha sonrasında ise bir çocuk cast ajansına girip reklam ve ardından diziler ile tanışmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında rol aldığı Çınar dizisi ile gerçekleştirmiştir. 2015 yılında Mayıs Kraliçesi ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem, 2017 yılında ise İsimsizler dizisinde yer almıştır. 2018 yılında ise Keşif adlı sinema filmi ile sinema dünyasına adım atmıştır. Sude Zülal Güler, Exxen platformunda izleyicilerle buluşan Ögrenci Evi isimli dizide de Esra karakterini üstlenmiştir. 2020 yılında ise Şeref Sözü dizisinde yer almış ve en son olarak tanıtımları yayımlanmaya başlayan ve pek kısa sürede ekranlarla buluşacak Kazara Aşk Dizisi Şimal karekterini üstlenecektir. İnstagramı pek fazla aktif kullanmayan ünlü oyuncu hesabında yanlızca 106 gönderi bulunmakta. 75 binden fazla takipçiye sahip olmakla beraber hikaleriyle ve de gönderilerde verdiği pozlarla güzelliğini hayli gözler önüne sermekte.