Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0

Bu yazımızda Kazara Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz. Kazara Aşk dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları kim? Kazara Aşk Dizisi Oyuncu listesinde yer alan isimler, Kazara Aşk Dizisinin kadrosu burada olacak. Star TV de ekranlara gelmesi planlanan dizi ile ilgili bilgileri yazımızda sizlerle paylaşacağız. Kazara Aşk dizisi oyuncuları kimler olacak? Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosu ve konusu gibi bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Kazara Aşk Dizisinin Konusu

Üniversiteden sonra sevdiği adamla yuva kurup mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin çoçuğu olan genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve çabalarıyla mutluluğun peşinden giden bu iki gencin yolları hiç bilinmedik bir anda, bir kaza sonucu kesişir…
Artvinli Şimal ile Gaziantepli Civan’ın kazara start veren serüvenleri, arka arkaya gelen yalanlar ve yersiz olaylarla bambaşka bir şekile sürüklenir… Artık ne Şimal ve Karadeniz ailesi, ne de Civan ve Saydam ailesi için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Kazara Aşk Dizi Oyuncuları

Koliba Film imzası olan Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosu için cast çalışmalarına başlamış bulunmakta. Kazara Aşk dizisi yapım şirketi olan Koliba Film bu diziden önce Kanatsız Kuşlar ve Canevim dizisinin de yapımcılığını yapmıştır. Kazara Aşk dizisi Star TV ekranlarının yeni projeleri listesinde yerini aldı. Star TV yeni sezona güzel bir şekilde hazırlanıyor. Yeni sezon için İyi Günde Kötü Günde, Menajerimi Ara ve Sol Yanım dizilerini yayımlayan Star TV Kazara Aşk dizisi çalışmalarını devam ettiriyor. Kazara Aşk Dizi Oyuncuları; Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz.

Kazara Aşk Dizisi Hangi Kanalda Yayımlanacak

Yeni Sezonun dört gözle beklenen dizisi Kazara Aşk yeni tanıtımları ile bekleyenleri bi hayli merakta bıraktı gerek kadrosu gerek te konusu ile göndemde olan Kazara Aşk Dizisi hangi kanalda yayımlanacak? Herkesin merakla beklediği soru dizinin tanıtımıyla belli oldu. Yeni sezonun gözde dizisi Kazara Aşk Star Tv ekranlarında yayımlanacak. Tabi henüz dizinin çalışmaları devam ettiği için dizi hakkında net bir şey söylemek doğru olmaz. Bu yazımızda da bahsettiklerimiz tamamen edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Dizinin yayına girmesinden sonra aklımızdaki tüm sorular cevap bulacaktır.