Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Ümit Kantarcılar Kimdir? Kazara Aşk Dizisi Civan Kimdir?

0

Star TV’nin yeni dizisi Kazara Aşk Dizisi çekimleri bütün hızıyla devam ediyor. Başrol koltuğunda; Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in oturduğu Kazara Aşk Dizisi‘nden yeni bir tanıtım yayınlandı. Heyecanlı bir dizinin sinyallerinin verildiği tanıtım, sosyal medya’da bir hayli beğeni topladı. Peki Başrol koltuğunda oturan Kazara Aşk Dizisi Civan Kimdir?

Kazara Aşk Dizisi Civan Karakteri

Kazara Aşk Dizisi Civan karakteri Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir gençtir. Hayatı normal bir şekilde ilerlerken hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası Şimal ile tanışır. Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin serüveni oldukça akıcı ve macera dolu olacaktır. Artvinli Şimal ile Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya gelen yalanlar ve ummadık olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir. Kazara Aşk Dizisi Civan karakterini ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar canlandırmakta.

Ümit Kantarcılar Kimdir

10 Ekim 1987 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk zamanlarından beri oyunculukla ilgilenmiştir ve okulundaki tiyatrolarda yer almıştır. İlerleyen zamanlarda belediye tiyatrolarında da yer alan Ümit Kantarcılar, 2005 yılında İstanbul’da yer alan Müjdat Gezen konservatuarına girmiş ve orada eğitim almıştır. O dönem Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda oyunculuk yapmış. Sonrasında ise ekranlarda yer almaya başlamıştır.

İlk dizi olarak İki Aile dizisinde yer alan Ümit Kantarcılar daha sonrasında Çakıl Taşları dizisi ile karşımıza çıkmıştır. Pis Yedili, Şehrin Melekleri, Rengarenk ve Kanatsız Kuşlar gibi projelerde da yer almış ve en son ise TRT1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisinde ‘Kerem Saltuk‘ karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Oyunculuk dışında sunuculuk da yapmış bulunan Ümit Kantarcılar, ‘Kızlar ve Anneleri’ ve ‘Apartmanlar Yarışıyor’ isimli yarışmaların sunuculuklarını yapmıştır. Şimdi ise Star tv ekranlarında yayımlanması planlanan Kazara Aşk dizisinde Civan karakteri ile başrol olarak karşımıza çıkıyor. Ümit Kantarcılar, 2014 yılında meslektaşı Gamze Topuz ile evlilik yapmış ancak çift 2016 yılında boşanma kararı almıştır. Çiftin evliliklerinden Elis Naz isminde bir kızları bulunuyor.

Yer Aldığı Projeler

2021-Kazara AşkCivanBaşrol Oyuncusu
2020Apartmanlar YarışıyorKendisiSunucu
2019-2020VuslatKerem SaltukBaşrol Oyuncusu
2019Dert BendeKenanBaşrol Oyuncusu
2019Bizim Semtin ÇocuklarıFettahBaşrol Oyuncusu
2018SavaşYiğit ÇukurtepeYardımcı Karakter
2017-2018Kanatsız KuşlarOnurBaşrol Oyuncusu
2016RengarenkArasBaşrol Oyuncusu
2015Şehrin MelekleriGürkanBaşrol Oyuncusu
2014Kızlar ve AnneleriKendisiSunucu
2013-2014Pis YediliCeyhunYardımcı Karakter
2012Babalar ve EvlatlarYardımcı Karakter
2011Yerden YüksekYardımcı Karakter
2011Küçük SırlarYardımcı Karakter
2010Çakıkl TaşlarıBaşrol Oyuncusu
2006İki AileKonuk Oyuncu