Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kardeşlerim Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0

ATV ekranlarında yayımlanması beklenen yeni dizi Kardeşlerim Dizi‘sinden ilk tanıtım geldi. Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun beraber rol aldıkları Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Tanıtım Yayımlanınca haliyle Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler? Konusu ne araştırmaya başladı. İşte Kardeşlerim dizisiyle ilgili tüm detaylar…

Yapımcılığını NG Medya’nın, senaristliğini Gül Abus Semerci’nin yaptığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı Kardeşlerim dizisinin ilk tanıtımı yayımlandı.

Henüz ekranlara geleceği gün ve saati belli olmayan Kardeşlerim dizisinin Şubat ayı yakınlarında ekranlara gelmesi bekleniyor. Peki Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ve konusu ne?

Kardeşlerim Dizisi’nin Konusu Ne?

Çekimleri ocak ayının başlarında başlayan Kardeşlerim dizisi, hayat mücadelesi veren dört kardeşin sevgi dolu hayat hikayesinden bahsediyor. Her zorluğa rağmen birbirine bağlı kalan gençlerin sevgi ve umut dolu hikayesini ele alıyor. Anne ve Babalarını daha genç yaşta kaybetmelerine rağmen hayata tutunma hikayelerini ele almakta.

Kardeşlerim Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Kardeşlerim dizisinin oyuncu karosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Aylin Akpınar gibi ünlü isimler yer alıyor. Peki bu ünlü oyuncuların dizideki rolleri ve karakterleri neler?

1.Celil Nalçakan (Akif Atakul)

Kardeşlerim Dizisi Konusu ve Oyuncuları

2.Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)

3.Cüneyt Mete (Orhan Eren)

Kardeşlerim Dizisi Konusu ve Oyuncuları

4.Fedik Sevin Atasoy (Şengül Eren)

5.Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)

Kardeşlerim Dizisi Konusu ve Oyuncuları

6.Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren)

7.Yiğit Koçak (Ömer Eren)

Kardeşlerim Dizisi Konusu ve Oyuncuları

8.Aylin Akpınar (Emel Eren)