Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Asiye Kimdir?

0

ATV izleyicilerinin merakla izlediği dizi ‘Kardeşlerim‘ 20 Şubat 2021 Cumartesi’den itibaren ekranda yayımlanmaya başladı. Her cumartesi yeni bölümüyle ekrana gelen Kardeşlerim, izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Peki, yeni dizi Kardeşlerim Dizisi Asiye kimdir? Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren rolüne hayat veren Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında? Nereli? Bu ve bunun gibi sorular için sizlere araştırmalar dahilinde bilgiler sunduk.

Kardeşlerim Dizisi Asiye Karakteri

Kardeşlerim dizisi Asiye karakterine Su Burcu Yazgı Coşkun hayat vermektedir. Asiye henüz 16 yaşında iken anne ve babasını kaybetmiş olan bir genç kızdır. Dizide dört kardeşin hayata karşı mücadeleleri anlatılmaktadır. Asiye ise ailedeki en büyük kız olmuş ve ailesine annelik yapma görevini üstlenmiştir. Anaç bir karaktere sahiptir ve ailesini bir arada tutmaya çalışmaktadır. İkizi ve kardeşleri ile iyi anlaşmaktadırlar. Aynı zamanda dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile de dikkat çekmektedir. Dizide Doruk karakteri ile olan ilişkisi izleyiciler tarafından ilgi çekmektedir. Asiye’nin çalışkanlığının yanı sıra sesinin güzelliği ile de dikkat çeker. Doruk ile birlikte şarkı söylediği sahneler büyük beğeni toplamıştır. Bu nedenle okuldaki diğer kızlar tarafından kıskanılan bir kız haline gelmiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun dizideki karakteri ile birlikte izleyicilerin ilgisini çekmiştir. Asiye karakterine can veren oyuncu 15 Nisan 2004 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan oyuncu, henüz küçük yaşta iken oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Ailesinin desteği ile birlikte 2012 yılında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 2013 yılında ise ilk oyunculuk deneyimini Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide yaşamıştır. Bu dizide Ekin Koç ve Demet Özdemir gibi usta oyuncularla birlikte oynamıştır.

Kardeşlerim dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu 2015 yılında Aşk Yeniden isimli dizide yer almıştır. Aşk Yeniden dizisinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy gibi isimlerle çalışmıştır. Su Burcu Yazgı Coşkun 2017 yılında Bizim Hikaye isimli dizide oynamış, aynı yıl Kadın dizisinde Bahar karakterinin küçüklüğünü canlandırmıştır.

Kara Yazı isimli dizide Songül Uluçınar karakterine can vermiştir. Ekranlarda kısa bir süre yer alan Kuzgun dizisinde rol almış, Kırmızı Oda’da oynadığı Güler karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir Son olarak Kardeşlerim dizisi Asiye olarak ekranlarda yer almaktadır. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkat çeken bir oyuncudur. Dizide Onur Seyit Yaran ile partner olarak yer almıştır. Çiftin uyumu kısa bir süre içerisinde seyirciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.