Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kağıt Ev Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0

Kağıt Ev Dizisi Oyuncuları Ve KonusuStar Tv de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisi ekranlarla buluştuğu ilk günden bu yana bi hayli konuşulmaya başlandı. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu‘nun paylaştığı Kağıt Ev dizisi her Pazartesi akşamları izliyicileriyle buluşuyor. Yapımını 03 Medya‘nın üstlendiği yapımcılığını ise Saner Ayar‘ın yaptığı Kağıt Ev dizisi Şenol Sönmez yönetmenliğiyle ekranlarla buluştu.

Kağıt Ev Dizisi Konusu

Pazartesi günleri ekranlarda olan Kağıt Ev dizisinin Konusu; Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert, büyük kızları Cemre ve küçük kızları Melisa ile; mutluluk ve refah içinde, örnek alınacak bir hayat sürdürmektedirler. Kariyerleri, evleri, hayatları… Uzun lafın kısası çizdikleri aile tablosu müthiştir. Ama bu mükemmel hayatları bir yanlış anlama yüzünden darmadağın olur. Onlar hem ailelerini hem de çocuklarını korumak için tüm zorlukları göze almak zorundadırlar.

Kağıt Ev Dizisi Oyuncuları

Yapımcılığını 03 Medya‘nın üstlendiği Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosu da bi hayli sağlam. Oyuncu kadrosunda; Erdal Beşikçioğlu (Cihan), Nur Fettahoğlu (Aylin), Tuvana Türkay (Azra), Nihal Koldaş (Gülsüm), Can Nergis (Bülent),  Helin Kandemir (Cemre), Nejat Uygur (Mert), Bülent Gültekin (Çetin), Yaşar Üzer (Halil), Bulut Teker (Melisa), Tuğçe Aykut (İnci) gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturmakta.

1.Erdal Beşikçioğlu (Cihan)

Erdal Beşikçioğlu

Ben Cihan Fırtına “Sağ duyulu bir akademisyen, ideal bir eş, iyi bir babaydım. Adaletten asla vazgeçmem derdim, kızım katil olana kadar.”

2.Nur Fettahoğlu (Aylin)

Nur Fettahoğlu

“Küçük dertlerimi çok severdim. Biliyordum, onlar büyük dertlerimi olmadığı için vardı. O korkunç geceden sonra hiç kalmadı.”

3.Tuvana Türkay (Azra)

Tuvana Türkay

Cüratkar, hırslı, azimliyim. Hedefimi seçer , avcı içgüdümle peşinden giderim..’’

4.Can Nergis (Bülent)

Can Nergis

 ‘’İki şeyden çok iyi anlarım; kadınlar ve suçlular… İkisini de dilini çözmek benim işim.”

5.Nihal Koldaş (Gülsüm)

Nihal Koldaş

‘’Çocuklarını çocuğum evlerini evim gibi gördüm. Kimin aklına gelirdi o evin bir gün evladımın mezarı olacağı.’’

6.Helin Kandemir (Cemre)

Helin Kandemir

‘’Bir gün herkes beni konuşacak.’’

7.Nejat Uygur (Mert)

Nejat Uygur

‘’Ne hırslarım var annem gibi ne de babam gibi başarılarım. Tüm hayalim bir gün İnci ile evlenmek, kendi yuvamı kurmaktı.’’

8.Bülent Gültekin (Çetin)

Bülent Gültekin

‘’Onu korumak abisi olarak görevimdi, sahip çıkamadım. Ahdım olsun, ölene kadar bunu yapanların peşini bırakmam.’’

9.Yaşar Üzer (Halil)

Yaşar Üzer

‘’Eski kafalı, tutucu biraz da öfkeliyim. Ama ne yapayım biz böyle gördük atamızdan, kızım benden korkmasaydı yaşanmazdı tüm bunlar. Bilemedim.’’