Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Helin Kandemir Kimdir? Kağıt Ev Dizisi Cemre Kimdir?

0

Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir? Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına geçen Kağıt Ev dizisi başladığı günden bu yana baya ilgi çekmiş bulunmakta. Her geçen gün ilgi büyürken merak konusu olan sorular da artmaktadır son zamanların merak konusu olan başlıkların başında Kağıt Ev Dizisi Cemre karakteri gelmekte bizde sizler için bu konuyu ela alıp derledik.

Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir?

Kağıt Ev dizisi Cemre karakterini Helin Kandemir canlandırmaktadır. Bir kardeşi ve abisi olan ergenlik çağında bir kızdır. 16 yaşında olan Cemre, her zaman ailesinin ilgisi ile büyümüştür. Hayatları oldukça huzurludur ve mutlu bir yaşamları bulunmaktadır. Mutlu yaşamları dışarıdan bakıldığı zaman imrenilmektedir. Ailesinin kariyeri, evleri ve bütün yaşamları mükemmel ilerlemektedir. Ailesi üstüne çok düşer ve her istediğini yerine getirirler. Bu nedenle istediklerinin olmasına alışmıştır.

Dengesiz tavırları ile dikkat çekmektedir. Verdiği fevri tepkiler, ailesi tarafından geç de olsa fark edilmiştir. Abisinin sevgilisini, babasının sevgilisi zannederek öldürmesi ile dizi başlamaktadır. Ailesi ise bütün hatalarına rağmen kızlarından vazgeçmek istememektedirler. Kendi kariyerlerini dahi kızları için önemsemezler. Karakterindeki bozukluklar nedeni ile bir anda sinirlenebilen ve agresif tavırlar sergileyebilen bir kızdır. Zekası çok dikkat çekicidir, ancak zekasını genellikle zarar vermek amacı ile kullanır. Bu yüzden gerçeği bilen kişiler tarafından korkulan bir karakter haline de gelmiştir. Hayatta en çok sevdiği kişi babasıdır ve onu kimse ile paylaşmamak için her şeyi yapabilecek bir kızdır.

Helin Kandemir Kimdir?

Helin Kandemir son zamanlarda yıldızı parlayan oyunculardan birisi olmuştur. Henüz küçük yaşta ekranlara gelmeye başlayan oyuncu 2 Haziran 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dizi oyunculuğunun yanı sıra sinema ve reklam filmlerinde de rol almıştır. Oyunculuk hayatına Ötesiz İnsanlar isimli dizi ile 2013 yılında adım atmıştır. Ardından bitmeyen Hikaye ve Kollama isimli yapımlarda da dikkat çeken bir oyuncu haline gelmiştir. İsimsizler isimli dizide de Pelin Akıncı karakterine can vermiştir. Yörem Zeytin ve Yörem Sucuk markalarının reklam filmlerinde de yer almıştır.

Oyuncunun dikkat çektiği yapımlar arasında 2018 yılında yayınlanan Bir Damla Gözyaşı dizisi yer almaktadır. Bu dizide Elif Yürekli karakterine can vermiştir. Dizideki rolünün ardından ilk Türk Netflix dizisi olan Hakan Muhafız dizisinde de yer almıştır. 2020 yılında ise Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide Kibrit karakterine can vermiştir. Son olarak Kağıt Ev dizisinde Cemre karakterine hayat vermektedir.