Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Nur Fettahoğlu Kimdir? Kağıt Ev Dizisi Aylin Kimdir?

0

Kağıt Ev Dizisi Aylin Fırtına Kimdir? Star TV ekranlarında yayına geçmiş olan Kağıt Ev dizisinin hikayesiyle birlikte oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Aylin de izleyicilerin dikkatini çekti. Başarılı bir avukat olan Aylin karakteri hakkında detaylar merak konusu oldu. Çıktığı günden bu yana fazlaca ilgi gören bu dizi beraberinde de bazı merak konuları ve tabi ki de bazı soru işaretleri getirmiştir. Peki Kağıt Ev Dizisi Konusu ne? Kağıt Ev Dizisi Aylin Fırtına karakterini canlandıran ünlü oyuncu kim? Bu ve bunun gibi soru işaretlerinin cevaplarını içeren bu yazımızda hepsine değinecez. Bu yazımızda dizinin yayımlandığı tarihten bu yana merak konusu olan bazı konuları ele alacağız. Tabi bu konuları ele alırken bazı yerlerde emin olmamakla birlikte edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kağıt Ev Dizisi Aylin Karakteri

Kağıt Ev Dizisi Aylin karakterine Nur Fettahoğlu hayat vermektedir. Star TV ekranlarında yayın hayatını sürdürmekte olan Kağıt Ev dizisinin ilgi çekici hikayesi ile birlikte, oyuncu kadrosu da merak konusu olmuş. Kağıt Ev dizisinin en çok merak edilen karakterlerinden biri olan Aylin Fırtına karakteri, çok başarılı bir avukat. Ceza hukuku profesörü olan eşi ve 3 çocuğu ile mutlu bir hayat sürdüren Aylin ve Cihan fırtına çiftinin herkes tarafından örnek alınan bir hayatı vardır. Mutlu ve refah içinde bir aile hayatı yaşayan Aylin, 3 çocuğuna iyi bir anne olma çabası ile birlikte bir de iş hayatı eklenince yorucu bir tempoda bir yaşam sürdürmekte. Bu tempoda eşinin kendisini aldattığının bile fark edemeyen Aylin bu olaydan sonra ailesinin hayatı bir anda tamamen değişir. Eşinin ihanetinden haberi olmasa da bu ihanete bağlı olarak yaşanan olaylar, ailesinin bir anda parçalanmasına sebep olur. Kendisi her ne kadar ailesi için çırpınsa da ailesi ellerinin arasından kayıp parçalanır. Gözünün önünde olmasına rağmen buna engel olamaz ve bu süreçte çok fazla yıpranır.

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Star TV ekranlarında geçen haftalarda yayın hayatına başlayan Kağıt Ev Dizisi Aylin karakteriile yeniden gündeme gelen Nur Fettahoğlu, 12 Kasım 1980’de Almanya’da doğmuştur. Almanya’dan Rize’ye temenni dönüş yaptıktan sonra eğitim hayatına Beşiktaş Lisesi ve hemen ardından Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü ile devam eden Nur Fettahoğlu , Bankacı olarak iş hayatına başladı. Sky Türk kanalında borsa haberi sunarak televizyon ekranıyla tanışan Nur Fettahoğlu, daha sonra kariyerine oyuncu olarak devam etti.

40 yaşındaki ünlü oyuncu, binlerce kişi tarafından izlenerek yayınlandığı dönemde olay yaratan Aşk-ı Memnu isimli dizide hayat verdiği Peyker karakteri ile kariyer basamaklarını koşar adım tırmanan güzel oyuncu daha sonra da bir çok dizi ve filmde rol aldı. Oyunculuk hayatına Benden Baba Olmaz dizisi ile başladı, bu dizinin ardından Gönül Salıncağı’nda rol aldı ve Aşk-ı Memnu dizisindeki “Peyker Yöreoğlu” rolüyle yıldızı parladı. Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi ünlü firmaların reklamlarında oynadı. Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz ile başrolü paylaştı. Ayrıyeten Muhteşem Yüzyıl isimli dizide “Mahidevran Sultan” rolünü canlandırmıştır. Bu dizideki rolüyle yardımcı başrol olarak birçok ödül kazanmış, binlerce beğeni toplamıştır. Bunlardan sonra Kanal D ekranlarında Hayat Yolunda adlı dizide “Doç. Dr. Şafak Günay” karakteri ile tekrar ekranlarla buluştu. Filinta dizisinde Boris Zaharyas’ın can düşmanı “Süreyya” rolünde de yer almıştır.