Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

İYİ AİLE BABASI MEHMET ALİ KİMDİR?

0

İyi Aile Babası Dizisinde Mehmet Ali Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Mehmet Ali kim?

İyi Aile Babası Mehmet Ali Kimdir?

Yeni dizi İyi Aile Babası Mehmet Ali Kimdir? Kanal D’nin yeni komedi dizisi İyi Aile Babası‘nın başrol oyuncularından olan Mehmet Ali, 3 çocuk ve eşiyle beraber hayatlarını sürdürmekte. Ailesine pek düşkün olan Mehmet Ali ailesi için bir çok fedakarlık yapmakla birlikte işini sürdürüyor. Tıp fakultesinden mezun olup, Aile hekimi olarak mesleğine devam etmekte. Aile’ye pek önem versede bazı durumlarda alt komşusu olan Annesi ve Eşi arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Onun tek isteği eşine iyi bir koca, Annesine hayırlı bir evlat ve çocuklarına da iyi bir baba olmak lakin annesi ve eşi arasında bazen seçim yapmak zorunda kalıyor. Bu zorlu ve eğlenceli karakteri canlandıran ünlü oyuncu ise Çağlar Çorumlu‘dur.

İyi Aile Babası Çağlar Çorumlu Kimdir?

Perşembe günleri Kanal D ekranlarında başlanması beklenen İyi Aile Babası Çağlar Çorumlu Kimdir? Merakla beklenen dizinin başrol karakterini canlandıracak Çağlar Çorumlu 1977 yılının sonlarına doğru Amasya şehrinde dünyaya gelmiş, Anne ve Babası öğretmen ve Ailesi Çağların eğitimine oldukça önem vermişlerdir. lise hayatını Amasya’da tamamlayan Çağlar Üniversite okumak için Eskişehir’e yerleşti. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği okuyan Çağlar 2000 yılında okuduğu bölümden mezun oldu. Üniversite yıllarında okulun Tiyatro kulübüne yazılmış ve oyunculuk eğitiminin ilk adımını atmıştı.

Çağlar Çorumlu Oynadığı Diziler

2000 – Yedi Numara – Yusuf Güdük
2004 – Gece Yürüyüşü – Hakan
2005 – Ters Köşe – Sinan
2006 – Ezo Gelin – Zeki
2006 – Hayat Türküsü – Sezgin
2007 – Kader – Kamil
2008 – Derman
2008 – Üvey Aile
2009 – Haneler
2009 – Teyzanne
2012 – İbreti Ailem
2012 – Koyu Kırmıza – Galip
2013 – Güldür Güldür – Şevket Mircan
2018 – Jet Sosyete – Yaşar Usta
2020 – İyi Aile Babası – Mehmet Ali