Vod Film Ne Demek?(Soru)

Video on Demand (İngilizce talebe bağlı video, kısaca ‘VoD‘ veya ‘VOD‘) televizyon sistemleri, set-top-box kutuları ile gerçek zamanlı video dizileri izleme imkânı vermektedir. Bunun dışında bilgisayar, dijital video kayıt ediciler, taşınabilir medya oynatıcıları ile VoD sistemlerinin sunduğı içerik izlenebilir.

VOD Arşivi nedir?

VOD (İsteğe Bağlı Video), Twitch’te daha önce yayınlanmış içeriklerin yer aldığı video arşividir. VOD ‘lar izleyicilerin kaçırdıkları içeriklere ulaşmalarını sağlar ve kanalınızın gelişmesine yardımcı olur. Klipler de VOD sisteminin bir parçasıdır.

VOD açılımı nedir?

Uzun zamandan sonra size iptv ve vod ( Video on Demand – Talep Üzerine Görüntü) bilgilerini içeren yazımı paylaşacağım.

Play VOD nedir?

Bu sistem kısaca izleyicinin hangi ekrandan içeriğin ne zaman gösterileceğine dair genel bir sıralamayı anlatır. İstediğin zaman, istediğin yerde, istediğin içeriği, istediğin cihazdan, istediğin miktarda izleme seçeneğini anlatan VOD ( Video On Demand ) kısaca seç-izle servisi olarak da biliniyor.

VoD kanal ne demek?

Video on Demand (İngilizce talebe bağlı video, kısaca ‘ VoD ‘ veya ‘ VOD ‘) televizyon sistemleri, set-top-box kutuları ile gerçek zamanlı video dizileri izleme imkânı vermektedir. Bunun dışında bilgisayar, dijital video kayıt ediciler, taşınabilir medya oynatıcıları ile VoD sistemlerinin sunduğı içerik izlenebilir.

M3U listesi nedir?

M3U, tarafından kullanılan bir dosya uzantısıdır. çalma listesi dosyaları, gibi birçok medya oynatıcıyla uyumludur. Winamp e iTunes. M3U dosyaları, gerçek multimedya verilerini saklamaz, ancak yalnızca bu verilere dosya listeleri ve dosya konumları şeklinde referanslar verir.

TVOD paketi nedir?

TVoD (Transactional Video on Demand) TVOD işlem başına para ödenen iş modelidir. Yani Tüketici seçtiği içerik için bir para öder. Bu para kiralama ya da satın alma modeli olabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *