Umca Film Tablet Ne Ise Yarar?(Mükemmel cevap)

Umca, akut ve kronik enfeksiyonlar, özellikle de solunum yolları enfeksiyonları (örneğin soğuk algınlığı ve bronşit gibi) ve kulak-burun-boğaz enfeksiyonları (örneğin sinüzit, anjin, rinofarenjit gibi) tedavisine yardımcıdır.

UMCA yı kimler kullanamaz?

Umca 1 yaşın altındaki bebeklerde önerilmemektedir. Gebeler veya emziren anneler tarafından kullanımı önerilmemektedir. Bu tıbbi ürün her dozunda 200 mg potasyum sorbat ihtiva eder. Bu durum, böbrek fonksiyonlarında azalma olan hastalar ya da kontrollü potasyum diyetinde olan hastalar için göz önünde bulundurulmalıdır.

UMCA tablet fiyatı nedir?

Umca 20 mg Film Tablet – 45,64 TL.

UMCA damla nedir ne için kullanılır?

Umca damla, diğer adıyla Umca solüsyon kısaca; 1 yaş ve üzeri bebeklerde vücut direncini artırmak ve bağışıklık sistemini desteklemek için kullanılan bitkisel bir takviyedir. Özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı etkili bir solüsyon olması ile bilinir.

UMCA antibiyotikle kullanılır mı?

bakterilere bağlı solunum yolu enfeksiyonu geçiren ve bu nedenle antibiyotik kullanan çocuklar da aynı anda umca damla kullanabilirler.

UMCA solüsyon yetişkinlerde kaç damla?

Hastalık zamanlarında günde 3 kez, 20 damla olabilir. 5 yaş ve üzeri çocuklarda günde 3 kez 15 – 20 damla arası kullanılır. Hastalık zamanlarında 30 damlaya kadar artırılabilir. yetişkinlerde kullanılacaksa, günde 3 kez 30 damla, hastalık zamanlarında da 40 damla olarak kullanılmalıdır.

UMCA da alkol var mı?

Ürünün içindeki sardunya köklerinden çıkarılan özü elde etmek için “ alkol ” kullanılıyor. Bu nedenle Umca, alkol (etanol) ihtiva eden bir ürün. Hatta bu nedenle prospektüsünde, ilacı alanların araç ve makine kullanımında dikkatli olmaları gerektiği belirtilmiş.

You might be interested:  Streç Film Nasıl Çıkarılır?(En iyi çözüm)

UMCA nedir Ekşi?

ülkemizde abdi ibrahim tarafından üretim izni alan, lisansı schwabe firmasına ait, akut ve kronik solunum sistemi enfeksiyonlarında kullanılan mucizevi ilaç. umca uygulaması ile öksürük, ateş, boğaz ağrısı, halsizlik-yorgunluk gibi yakınmalarda hızlı bir iyileşme sağlanabilmektedir.

UMCA damla fiyatı nedir?

Umca Solüsyon Damla 50ML Skt:09/2022 – 94,90 TL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *