Turkcell Tv Film Nasıl Kiralanır?(En iyi çözüm)

TV Plus film kiralama ne kadar?

Turkcell TV+’da Hollywood Stüdyolarının en yeni filmlerini 2-5 TL’ye kiralayarak izleyebilirsiniz. “Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

TV+ dan nasıl film izlenir?

Film paketlerinden birine üye olabilir, veya bir pakete üye olmadan, “Kirala İzle” kapsamındaki filmlerden dilediğinizi kiralayarak izleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için Market menüsündeki Paketler sayfasına veya filmlere ait detay kart sayfasında “Abone Ol” veya “Kirala” seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Turkcell TV Paketimdeki filmler ücretli mi?

Turkcell TV Plus uygulamasındaki “Kirala İzle” başlığı altında toplanan filmleri, film başına ücret ödeyerek izleyebilirsiniz.

Turkcell TV kaç film satın alınır?

TV +’da kaç film satın alabilirim? TV +’da film satın alma sınırı yoktur. Hem de hiçbir pakete üye olmanıza gerek yok.

TV Plus Üyelik kaç TL?

Premium TV+ Paketi: 150’den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 24,99 TL ‘dir.

TV Plus Turkcell lilere ücretsiz mi?

Tüm TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Flash Belleğe Nasıl Film Indirilir?(Doğru cevap)

TV+ üyeliği nasıl yapılır?

TURKCELL TV+ NASIL ÜYE OLUNUR? Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler. TV+ servisine, tüm cihazlardan Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

TV+ Kayıt Nasıl Yapılır?

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt ‘, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

TV Plus ne zaman bedava?

Online televizyon platformu Turkcell TV+, yılbaşında koronavirüs (covid-19) önlemleri kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağı süresini, vatandaşlar için daha eğlenceli hale getirmek amacıyla 31 Aralık 2020 saat 00.00 ile 4 Ocak 2021 saat 09.00 arasında tüm kanallarını ücretsiz olarak açacağını açıkladı.

Turkcell TV+ nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

TV Plus internet yer mi?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

Turkcell tv’de neler var?

TV+ Full Sinema Paketi

  • TV PLUS INFO.
  • PLUS AKSİYON.
  • PLUS KOMEDİ
  • PLUS AİLE.
  • PLUS ROMANTİK.
  • PLUS ANİMASYON.
  • EPIC DRAMA HD.
  • FX.

TV+ paketi nasıl alınır?

CEP yazıp 2200’a göndererek aylık 7,9 TL olan +Cep Paketi ‘ne üye olarak uygulama içinden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, sevdiğiniz programları, onlarca kanal yayınını cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr’den izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Kaçak Film Nasıl Izlenir?(Doğru cevap)

Turkcell TV paketi nasıl alınır?

Turkcell TV Paketleri nasıl satın alınır? Turkcell.com.tr üst menüde “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinden “Servisler” bölümünde yer alan ” Turkcell TV ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell TV+ hangi kanallar var?

SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX TV, Disney Junior, Duck TV, Baby TV ve çok daha fazlası 130’dan fazla yerli ve yabancı kanalı, yüzlerce “Seç İzle” film ve diziyi keyifle izleyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *