Turkcell Tv Film Kiralama Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

TV Plus film kiralama ne kadar?

Turkcell TV+’da Hollywood Stüdyolarının en yeni filmlerini 2-5 TL’ye kiralayarak izleyebilirsiniz. “Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

TV+ nasıl film izlenir?

Film paketlerinden birine üye olabilir, veya bir pakete üye olmadan, “Kirala İzle” kapsamındaki filmlerden dilediğinizi kiralayarak izleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için Market menüsündeki Paketler sayfasına veya filmlere ait detay kart sayfasında “Abone Ol” veya “Kirala” seçeneklerini kullanabilirsiniz.

TV Plus Üyelik kaç TL?

Premium TV+ Paketi: 150’den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 24,99 TL ‘dir.

Turkcell TV nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Turkcell TV kaç film satın alınır?

TV +’da kaç film satın alabilirim? TV +’da film satın alma sınırı yoktur. Hem de hiçbir pakete üye olmanıza gerek yok.

TV Plus Turkcell lilere ücretsiz mi?

Tüm TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Çizgi Film Ingilizce Ne Demek?(Mükemmel cevap)

TV+ Filmler ücretli mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

TV+ üyeliği nasıl yapılır?

TURKCELL TV+ NASIL ÜYE OLUNUR? Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler. TV+ servisine, tüm cihazlardan Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

TV+ nasıl kayıt yapılır?

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt ‘, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

TV+ aynı anda kaç kişi izleyebilir?

TV+, tek üyelik ile ” aynı anda ” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

TV+ üyeliği nedir?

110’dan fazla yerli ve yabancı kanalları, sevdiğiniz filmleri, dizileri Turkcell TV+ uygulamasını kullanarak cebinizden veya tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr adresine giderek bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz, dilerseniz 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler, en güncel filmleri kiralayabileceğiniz bir

TV+ pc’de nasıl izlenir?

TV+ web uygulamasını Internet Explorer veya Firefox tarayıcı ile kullanabilirsiniz. “Mac + Chrome”: Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+ web uygulaması düzgün çalışmayabilir. TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”

You might be interested:  Film Nasıl Hecelenir?(Mükemmel cevap)

TV Plus ne zaman bedava?

Online televizyon platformu Turkcell TV+, yılbaşında koronavirüs (covid-19) önlemleri kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağı süresini, vatandaşlar için daha eğlenceli hale getirmek amacıyla 31 Aralık 2020 saat 00.00 ile 4 Ocak 2021 saat 09.00 arasında tüm kanallarını ücretsiz olarak açacağını açıkladı.

TV+ PC nasıl indirilir?

PC ‘de TV+ nasıl indirilir

  1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
  2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
  3. Google Play’de TV+ arayın.
  4. TV+ indirin ve yükleyin.
  5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
  6. PC ‘de MEmu ile TV+ oyunun keyfini çıkarın.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *