Tivibu Film Kiralama Ücreti Ne Kadar?(Soru)

Tivibu filmleri ücretli mi?

Kaydet İzle, Geri Al İzle, Durdur İzle gibi özellikler ücretli mi? Hayır, bu hizmetler Tivibu ‘nun üyelerine tamamen ücretsiz sunduğu özelliklerdir.

Tivibu internetten yiyor mu?

Tivibu GO internet kullanımı kotamı etkiler mi? Tivibu, internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu GO’ya bağlantı gerçekleştirdiğiniz internet paketinin kotası etkilenecektir. Tivibu GO Aile Paket’e bağlanılması halinde aşağıdaki bilgilerin dikkate alınması gerekir.

Tivibu internetsiz çalışır mi?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok.

Tivibu aylık ücreti ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

Tivibu’da Süperlig var mı?

Tivibu Ev veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçeneklerle, Premiere League, Bundesliga, Bundesliga 2, FA Cup, İspanya Kral Kupası, NBA, MotoGP, Formula 1, ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçları dahil futboldan basketbola, tenisten golfe dolu dolu spor keyfini

Türk Telekom Tivibu nasıl alınır?

Tivibu Ev abonesi olmak için www. tivibu.com.tr/hemen-basvur sayfasından form doldurabilir, Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom bayilerini ziyaret edebilir ya da 444 5 375 Tivibu Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

You might be interested:  Yarin Sinemalarda Hangi Film Var?(Doğru cevap)

Türk Telekom Tivibu ne işe yarar?

Tivibu Cep ile yerli ve yabancı onlarca TV kanalına ulaşabilir canlı yayınları istediğiniz zaman durdurup geri alabilir, pek çok film ve diziye istediğiniz an ulaşabilir, kaçırdığınız yerli dizileri 1 hafta süresince kaydetmenize gerek kalmadan tekrar seyredebilirsiniz.

Tivibu için Türk Telekom şart mı?

Artık TTNET abonesi olmayanlar da Tivibu ‘yu kullanabilecek.

Tivibu sinema paketi nasıl kullanılır?

FILM yazıp 9090’a gönderin. 9090’a FILM yazıp SMS göndererek veya Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden servise abone olabilirsiniz. Filmleri görüntüleyebileceğiniz link, cep telefonunuza SMS ile iletilecektir.

Sinema TV hangi pakette?

Film Dizi veya Mega Paket Abonesi olarak Sinema TV kanallarını izleyebilirsin. Üstelik D-Smart Go ile akıllı tv, akıllı telefon, bilgisayar ve tabletten de abone olduğun paket kapsamında bulunan SinemaHemen içeriklerine istediğin zaman istediğin yerden erişebilirsin.

D-Smart Sinema Paketi ne kadar?

Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanalları burada! İlk 6 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye! Dilerseniz peşin fiyatına 12 taksitle ayda sadece 35 TL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *