Tivibu Film Kiralama Şifresi Nasıl Alınır?(Çözünme)

Tivibu Kullanıcı Adı ve Şifre Nasıl Alınır?

Bunun için, mesaj alanına TEKSIFRE yazın, bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI, INTERNET HİZMET NUMARANIZI ya da başında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANIZI yazıp 6606’ya mesaj gönderin. Kullanıcı adınız ve TekŞifre’niz SMS olarak cep telefonunuza yeniden gönderilecektir.

Tivibu yu nasıl izleyebilirim?

-Web sitemizde (www. tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

Tivibu almak için ne gerekli?

Tivibu ‘nun uydu kutusu içinde neler vardır? Kurulum paketi ile gelen ekipmanlar şunlardır: Hibrit Uydu Kutusu, güç kablosu, ethernet kablosu, IR Uzaktan Kumanda ve 2 adet AAA pil, HDMI ve SCART (TRRS) kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi.

444 375 neyin numarası?

444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından yapılan aramalarda hiçbir zaman kredi kartı, şifre gibi özel bilgilersorulmamaktadır. TTNET A.Ş., müşterilerinden e-posta yoluyla hiçbir şekilde bilgi talep etmemekte ve kişisel bilgilerinin tamamınıistememektedir. TTNET A.Ş.

Tek Şifre Nasıl Alınır?

“ TekŞifre ” hesabınızı oluşturduğunuz cep telefonu numaranız ile TEKSIFRE (boşluk) T.C. Kimlik Numaranızı 6606’ya göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

You might be interested:  Youtube Film Nasıl Indirilir?(Çözülmüş)

Tivibu uydu için internet gerekli mi?

TTNET ürünü olan Tivibu ‘ya abone olmak için internete abone olmak zorunda değilsiniz.

Tivibu için Türk Telekom şart mı?

Artık TTNET abonesi olmayanlar da Tivibu ‘yu kullanabilecek.

Tivibu televizyona nasıl bağlanır?

Tivibu cihazınızın güç adaptörünü elektrik prizine (a) takıp diğer ucunu cihazınıza (b) takarak çalıştırınız. Cihazınızın ambalajından çıkan HDMI kablosunun bir ucunu cihazınızın HDMI çıkışına diğer ucunu da televizyonunuzun HDMI girişine takınız. HDMI bağlantısından yüksek çözünürlüklü görüntü alınabilir.

Tivibu Go ücreti ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

Tivibu Ev paketi nedir?

Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir. Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır.

Tivibu Süper Lig maçlarını veriyor mu?

Tivibu Ev veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçeneklerle, Premiere League, Bundesliga, Bundesliga 2, FA Cup, İspanya Kral Kupası, NBA, MotoGP, Formula 1, ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçları dahil futboldan basketbola, tenisten golfe dolu dolu spor keyfini

Tivibu internet gerektiriyor mu?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok.

Tivibu abonelik ne zaman bitiyor?

Tivibu taahhüt sorgulama işlemi için Tivibu müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Tivibu müşteri hizmetlerine ise 444 5 375 numarası üzerinden ulaşmanız mümkündür.

You might be interested:  Kült Film Ne Demk?(Çözülmüş)

Tivibu ne kadar kota harcar?

300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat. 4GB tarife ile 30 saat, 6GB tarife ile 46 saat Tivibu kullanılabiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *