The Platform Nasıl Bir Film?(EN iyi 5 ipucu)

Netflix’te yayınlanan, koronavirüs günlerinin popüler İspanyol distopya filmiThe Platform‘ (El Hoyo), korkunç tecrit koşulları altında hayatta kalabilmek için verilen mücadeleyi anlatıyor. Filmin yönetmeni Gaztelu-Urrutia, “Bu, toplumsal bir öz eleştiri filmi” dedi.

Platform dizi mi film mi?

galder gaztelu-urrutia’nın yönettiği ispanya yapımı gerilim filmi. 20 mart’ta netflix’te izlenebilir olacak.

The Platform un sonunda ne oluyor?

The Platform ‘ un Yönetmeni Galder Gaztelu-Urrutia, Filmin Sonu Hakkında Konuştu. Film, El hoyo’daki bir diğer mahkum olan Baharat ile birlikte en alt kata kadar inen Goreng’in, en üst katta yer alan çalışanlara bir mesaj göndermek için 333. katta buldukları küçük kızı platformla yukarı göndermesiyle bitiyor.

The Platform hangi dil?

Platform (İspanyolca: El hoyo, çevirisi Delik), Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen 2019 yapımı İspanyol sosyal bilimkurgu-korku filmidir.

Platform ne tür film?

İnsanın beynini zorlayan senaryosu, yer yer artan gerilimi ve içindeki gizemi ile nefis bir İspanyol sineması izleyeceksiniz. Bu arada filmimizde + 18 sahneler de bulunuyor, uyarayım da sonra yemek yerken izleyenler kulağımı çınlatmasın

The Platform ne anlatmak istedi?

Netflix’te yayınlanan, koronavirüs günlerinin popüler İspanyol distopya filmi ‘ The Platform ‘ (El Hoyo), korkunç tecrit koşulları altında hayatta kalabilmek için verilen mücadeleyi anlatıyor. Filmin yönetmeni Gaztelu-Urrutia, “Bu, toplumsal bir öz eleştiri filmi” dedi.

The Platform devamı gelecek mi?

The Platform 2 Çıkış Tarihi Henüz resmi olarak duyurulmasa da Platform 2 2021’de piyasaya sürülecek, ancak raporlar orijinal filmin gerçekten bir devamı olacağını ve muhtemelen 2021’de piyasaya çıkacağını gösteriyor. Netflix, The Platform filmi ve Platform geçen yıl olan Mart 2020’de Netflix’te yayınlandı.

You might be interested:  Antalya Film Festivali Ilk Ödül Dağıtımı Hangi Yıl Gerçekleştirilmiştir?

The Platform 2 gelir mi?

The Platform ‘un devam filmi veya İngilizcesi çekilebilir: Netflix ile görüşmelere başlandı. Filmin yapımcılarından Carlos Juárez, El Correo’ya verdiği röportajda, The Platform ‘un devam filminin veya İngilizce yeniden çevriminin çekilebileceğini, Netflix’le görüşmelere başladıklarını açıkladı.

The Platform ne zaman çıktı?

Yani film bu sahneyle başladığına göre, film ana karakter Goreng’in perspektifinden anlatılacak bir hikaye. Hemen başlarda öğrendiğimiz üzere herkesin içeri bir şey alma hakkı varken Goreng bir Don Kişot kitabı alıyor.

Platform kac saat?

Filmin IMDb Puanı ve Değerlendirmeleri The Platform (El Hoyo) IMDb puanı: 7.0.

Platform film Kaç kat?

Mesih ve Şeytan Göndermeleri. El hoyo’da 333 kat bulunuyor ve her katta iki kişi kalıyor. Toplamda 666 kişi. Platform her katta 2 dakika kalıyor, tüm katları inmesi yaklaşık 666 dakika sürüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *