Testere Yeni Film Ne Zaman?(Doğru cevap)

Spiral: From the Book of Saw’un vizyon tarihi 14 Mayıs 2021. Filmin yönetmenliğini Darren Lynn Bousman, senaristliğini ise Josh Stolberg ve Pete Goldfinger üstleniyor.

Testere son film ne zaman?

Lionsgate’in Saw X için hızlıca harekete geçmesinin ardında Spiral’a büyük umut bağlamasının olduğu düşünülüyor. Spiral: From The Book of Saw, 21 Mayıs 2021’de ülkemizdeki izleyicileriyle buluşacak.

Spiral testere ne zaman gelecek?

Spiral: Testere Devam Ediyor filmin vizyon güncellemeleri 04.06. 2021 Vizyon tarihi 20.08. 2021 olarak değişti.

Testere 9 vizyona girdi mi?

“Saw” korku serisinin dokuzuncu filmi olan “Spiral: From the Book of Saw”, başlangıçta planlanandan bir hafta önce sinemalarda gösterime girecek. Başrollerini Chris Rock ve Samuel L. Jackson’ın paylaştığı film, 14 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak.

Testere yeni filmi çıkacak mı?

14 Mayıs’ta yayınlanacak Spiral: From the Book of Saw filminin ilk üç dakikalık bölümünde yer alan işkence sahnesi paylaşıldı. Paylaşılan sahne, filmin korku dolu olacağını gözler önüne seriyor. Sinemaseverler, önümüzdeki günlerde yepyeni bir korku filmi ile tanışma imkanı yakalayacaklar.

Nefesini tut 2 ne zaman çıkacak?

05.06.2021 Filmin Türkçe adı Nefesini Tut 2 olarak belli oldu. 05.06.2021 Film, vizyon tarihi 13.08.2021 olarak anons edildi.

Spiral testere devam ediyor kaç saat?

Saw korku serisinin dokuzuncu filmi olacak Spiral: From the Book of Saw’un vizyon tarihi bir hafta erkene alındı. Başrollerini Chris Rock, Samuel L. Jackson, Max Minghella, Marisol Nichols ve Nazneen Contractor’ın paylaştığı film, 14 Mayıs 2021 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *