Tekden Film Kimin?(EN iyi 5 ipucu)

Tekden Hastanesi sahibi kim?

Kemal Tekden (d. 1 Ocak 1959, Kayseri), Türk siyasetçi ve iş insanı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1993’te memuriyetten ayrılarak Kayseri’de ilk özel tıp merkezini açtı.

Bozdağ Film kimin?

Mehmet Bozdağ (1983), Bozdağ Film Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, Yapımcı, Senarist, Proje Tasarımcısı. Kayseri doğumlu olan Bozdağ, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu olup Yüksek Lisansını aynı üniversitede Sosyoloji alanında tamamlamıştır.

Diriliş dizisinin yapımcısı kim?

Mehmet Bozdağ, Sakarya Üniversitesinde eğitim gördü. Ustalar, Alimler ve Sultanlar filmlerinin yapımcılığını ve senaristliğini yaptı ve Gönül Hırsızı, Diriliş Ertuğrul ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nun yapımcılığını üstlendi.

Mehmet Bozdağ’ın babası kimdir?

Mehmet Bozdağ, 1 Ocak 1983 tarihinde Kayseri’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu.

Diriliş dizisi hangi ülkelere satıldı?

ABD başta olmak üzere Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Bangladeş, Belarus, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Burundi, Ekvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Gana, Gürcistan, Kanada, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Sierra Leone, Letonya, Litvanya, Makedonya, Malavi, Moğolistan, Moldova, Özbekistan,

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *