Seksenler Film Seti Nerede?(Çözünme)

Seksenler dizisi yeni sezonda İstanbul’da dışında çekilmeye başladı. Mekan olarak ise dizinin yapımcısı ve yönetmeni Birol Güven’in doğup büyüdüğü yer olan Kocaeli’nin Darıca ilçesi seçildi. Seksen dizisi şu anda Darıca ilçesinde çekiliyor.

80 ler dizisi Çınaraltı nerede?

Ek olarak dizinin geçtiği yer Çınaraltı Mahallesi olarak biliniyor. Çınaraltı mahallesi en son Kocaeli Darıca’da bulunuyordu.

80 ler dizisi nerede çekiliyor 2021?

Peki, Seksenler dizisi nerede çekiliyor 2021? Özellikle çekim mekanı olarak çok beğenilen Seksenler dizisi, bu seneden itibaren Kocaeli ilinin Darıca ilçe sınırları içerisinde çekilmeye başlandı.

Seksenler dizisi nerede çekiliyor Elazığ?

Son dönemde Elazığlıları en çok heyecanlandıran çalışmalardan biri Güney Çevre Yolu üzerinde yapılan Seksenler Sokağı olmuştu. 1980’li yılların mimarisine uygun yapılan sokak adeta ziyaretçi akınına uğramış öyleki sokağı görmek için çevre illerden bile vatandaşlar gelmiş ve ziyaretçiler o yıllara geri dönmüştü.

Seksenler çınar ağacı gerçek mi?

Biz de genel olarak bir çınar ağacı olan her yer orasıdır orada çekilmektedir diyoruz. Gerçeği ise bu diziyi biz Darıca Çınar altından kopyaladık. Biz aslında Darıca yani Kocaeli dizisiyiz.

Seksenler hangi şehirde çekiliyor?

Seksenler nerede çekiliyor? Seksenler dizisi İstanbul’un Bahçelievler ve Kartal ilçelerinde çekiliyor. Ayrıca Seksenler dizisinin bazı sahneleri Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yer alan Mint yapım şirketine ait film platolarında da gerçekleşiyor.

You might be interested:  Android Telefona Film Nasil Indirilir?(Çözülmüş)

Seksenler yaz nerede çekiliyor?

Sevilen dizinin ilk bölümlerde İstanbul’un Bahçelievler ve Kartal ilçelerinde çekimlerinin yapıldığı öne sürülüyor. Öte yandan Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yer alan Mint yapım şirketine ait film platolarında da çekimler gerçekleştiriliyor.

80 ler dizisi ne zaman çekildi?

2012 yılında TRT 1’de yayınlanan ” Seksenler ” dizisi 2017 yılında sona erdi. Dizinin çekimleri 2019 yılında tekrar başlatıldı. Kuruçay, dizideki “Seyfi” karakterini canlandırdı. Dizinin diğer oyuncuları arasında Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Ceyhun Fersoy gibi isimler yer aldı.

Seksenler dizisi neden Elazığ?

Yakın zamanda çekimlerin başlaması bekleniyor. 24 Ocak 2012 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan romantik, komedi ve nostalji türündeki “ seksenler ” dizisi artık Elazığ ‘da çekilmeye başlanacak. Dizinin çekilmesi için 80’ler döneminin mimari yapısına uygun yeni konutlar Elazığ ‘da yapılmaya başlandı.

Seksenler Elazığ’da ne zaman çekilecek?

Elazığ haberleri Seksenler dizisi artık Elazığ ‘da çekilecek – 28 Aralık 2020.

Seksenler Almanya çekimleri nerede?

Güven ayrıca dizinin gördüğü ilgi üzerine ” Seksenler Almanya ” filminin çekimlerine başlayacaklarını açıkladı. Güven, filmin ön çalışmaları için dizinin oyuncularından Vural Çelik ve Ceyhun Fersoy ile birlikte 28 Eylül’de Köln’e gideceklerini duyurdu.

Seksenler Mahallesi gerçek mi?

Seksenler dizisi daha sonraki dönemlerde İstanbul’un Kartal ilçesinde çekildi. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan Seksenler dizisinde sık sık Çınaraltı Mahallesi ‘nden söz edilir. Dizi hikayesinin geçtiği yer senaryo gereği Çınaraltı Mahallesi olarak biliniyor.

Seksenler dizisinin konusu nedir?

Her hafta perşembe akşamı yayımlanan dizi Seksenlerin konusu: Seksenli yıllarda İstanbul’un küçük bir mahallesinde yaşayan insanların hikâyesi. Her sahnesiyle tam bir dönem dizisi … Hem nostaljik, hem enerjik, hem de çok komik…

You might be interested:  3D Film Tv Nasıl Izlenir?(Çözülmüş)

Seksenler dizi setine nasıl gidilir?

Kartal bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Seksenler Dizi Seti adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 130Ş, 131V, 132C, 132M, 132S, 134, 200, KM12, KM32.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-80.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *