Pazartesi Ne Oldu Film?(Soru)

Pazartesi‘ye ne oldu?”) Tommy Wirkola yönetmenliğinde çekilmiş 2017 yapımı bir bilimkurgu gerilim filmidir. Prömiyerini 6 Ağustos 2017’de Locarno Uluslararası Film Festivali’nde yapan filmde Noomi Rapace yedi farklı karakteri birden canlandırmıştır.

What Happened to Monday ne anlatıyor?

Filmin konusu; yakın bir gelecekte dünya nüfusu kontrol edilemez boyutlara ulaştığında, kaynaklar tükendiğinde devlet tarafından acımasız bir çözüm üretiliyor. Bu açıdan sistemi düşündüren ve sorgulatan bir filmdi.

What Happened to Monday kaç saat?

Gerilim, Bilim-Kurgu Noomi Rapace’in başrolünde yer aldığı Yedinci Hayat, insanların sadece tek bir çocuğa sahip olabildiği distopik bir gelecekte, yedi kız kardeşin mücadelesi anlatılıyor. Distopik bir gelecekte tek çocuk politikası zorunlu kılınmıştır.

Yedinci hayat ne zaman çıktı?

Filmin son sahnesinde hayatta kalmayı başaran Salı ve Perşembe, Pazartesi’nin sevgilisi ile birlikte onun karnından alınarak suni bir ortamda büyütülen ikizlere bakmaktadır. Cayman’ın idamı istenmektedir ve tek çocuk politikası ortadan kalkmıştır.

What Happened to Monday kaç yaş üstü?

15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

What Happened to Monday nerede çekildi?

fragmanı düşen noomi rapace filmi. önceki adı what happened to monday ‘di. tamamı romanya’da çekilmiş.

Close filmi hangi ülkede çekildi?

müzikleri marc canham tarafından yapılan film, londra, marakeş ve casablanca gibi şehirlerde çekilmiştir. filmde noomi rapace’ın canlandırdığı karakter, son olarak, filmin imdb.com puanı 5,6/10’dur.

Exam filmi konusu nedir?

8 yetenekli aday, gizemli ve güçlü bir şirkete girebilmek için son aşamaya gelmiştir. İçlerinden en iyisi hazırlanan sınavı geçerek işe başlayacaktır. Katılımcılar penceresiz bir odaya sokulur. Önlerinde bir kağıt ve kalem bulunan katılımcıların cevaplaması gereken sadece 1 soru vardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *