Pana Film Kimin?(Çözünme)

Pana Film Raci Şaşmaz tarafından kurulmuş, Necati Şaşmaz tarafından yönetilen dizi ve film yapım şirketidir. Pana Film, Kurtlar Vadisi dizi ve film serisinin yanı sıra Ekmek Teknesi ve Halil İbrahim Sofrası gibi dizilerin de yapımcılığını yapmıştır.

Kurtlar Vadisi Pana filme ne zaman geçti?

Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003’te Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan Türk aksiyon, mafya ve politik dizisidir. Dizi ilk üç sezon Show TV’de yayınlanmıştır. Son sezonundaysa (2005) Pana Film, dizinin yayını için Kanal D ile anlaşmıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu kaç yıl sürdü?

10 sezondan oluşan dizi 16 Haziran 2016 tarihinde yayımlanan 300. bölümü ile final yaparak sona ermiştir. 19 Nisan 2007’de Show TV’de yeniden gösterime farklı isimle giren Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca Show TV’de gösterilmiştir.

Kurtlar Vadisi nin yazarı kim?

Polat Alemdar’ın bazı güçlerin emirlerine uymaması sonucu planlanan trafik kazasında ağır yaralanan Elif, dizide kazadan 11 bölüm sonra hastanede Polat’ın Ali olduğunu öğrenerek hayatını kaybetti.

Kurtlar Vadisi hangi ajansla çalışıyor?

Pana Film, Kurtlar Vadisi ‘nin yanı sıra yeni dizileri ve sinema filmleri ile izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Kurtlar Vadisi Pusu final yaptı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu perşembe akşamı 300. bölümüyle sezon finali yaptı. Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu sezon finali ile 16 Haziran 2016 Perşembe günü Kanal D’de ekrana geldi.

You might be interested:  Benical Cold 20 Film Tablet Ne Işe Yarar?(Çözülmüş)

Kurtlar Vadisi Pusu kaç sezon kaç bölüm?

Bu maddede, 2007-2016 yılları arasında yayımlanan Kurtlar Vadisi Pusu adlı Türk televizyon dizisinin bölümleri yer almaktadır. Toplam 10 sezondan oluşan dizi 300. bölümü ile ekranlara veda etti.

Kurtlar Vadisi Pusu kaç bölümden oluşuyor?

Zaza asıllıdır. Lise mezuniyetinin ardından Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Şaşmaz, buranın Radyo Televizyon Bölümü’nü bitirdi.

Raci Şaşmaz neden battı?

Yapım işlerinden yorulan ve değişik bir projede çalışmak isteyen Raci Şaşmaz büyük umutlarla girdiği kentsel dönüşüm projesiye iflas etti. Marmara Depreminden sonra gündeme gelen kentsel dönüşümün en kötü örneği olan İstanbul Fikirtepe’deki projeye başlayan Raci Şaşmaz, başlamadan biten proje nedeniyle iflası yaşadı.

Raci ve Necati Şaşmaz neden küs?

Kendi alanının yapımcılık olduğunu ve inşaat işine sokulduğunu yıllarca yaptığı birikimin tamamını kaybettiğini ve 100 milyonlarca lira borca girdiğini söyleyen Şaşmaz şu ifadeleri kullandı: “Bu şahıslar önce ailemle arama girdiler. İki kardeşi birbirine küstürdüler. Sonra beni kurduğum şirketten ve işimden ayırdılar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *