Olanlar Oldu Film Nerede Çekildi?(Çözünme)

Olanlar oldu filmi hangi adada çekildi?

Olanlar Oldu filminin çekimleri İzmir Seferihisar’ın Sığacık mahallesinde gerçekleştirildi.

Olanlar oldu filmi hangi otelde çekildi?

Otel Pürhayal Pansiyon, Seferihisar – trivago.com.tr.

Olanlar oldu ne kadar sürüyor?

Sinema salonlarının en beğenilen filmlerinden Olanlar Oldu, 2017 yılında vizyona girdi. Filmin başrollerinde Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru ve Salih Kalyon yer alıyor. Film İzmir’in kasabasında çekildi.

Olanlar oldu yel değirmeni nerede?

Büyük Akkum Plajı’nın hemen yanındaki tepede yer alan Değirmen ‘i de ziyaret etmeden Sığacık’tan ayrılmayın. Ata Demirer’in Olanlar Oldu filminde de kullanılan değirmende nefis bir manzara eşliğinde çay içip dinlenebilirsiniz.

Ata Demirer kaç yaşında?

Demet Akbağ ve Ata Demirer’in muhteşem oyunculuğu ile beyazperdeye çıkan Eyvah Eyvah 2 filmi, Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli kasabasında çekildi.

Ata Demirer hedefim sensin nerede çekildi?

HEDEFİM SENSİN NEREDE ÇEKİLDİ? Hedefim Sensin çekimleri İstanbul’da başlayıp Çanakkale Gökçeada’da devam etmiştir.

Olanlar oldu ne zaman çıktı?

Zafer kaptan (Ata Demirer) Ege kıyısında küçük bir kasabada (Sığacık) tekne turları düzenleyerek geçimini sağlamaktadır. Zafer ‘in annesi Döndü Hanım da (Ata Demirer) oğlunun bir an önce evlenmesini istemekte, Zafer ‘in pek de anlaşamadığı Mehtap’ı (Seda Güven) münasip bir gelin adayı olarak düşünmektedir.

Olanlar oldu Aslı Güneş kimdir?

Tuvana Türkay 3 Ekim 1990, Üsküdar, Türk oyuncu. Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır.

You might be interested:  Zengo Film Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Olanlar Oldu ne kadar gişe yaptı?

Başrolünü Ata Demirer’in üstlendiği Olanlar Oldu filminin 18 günlük gişe rakamı belli oldu. Box Office Türkiye verilerine göre, senaryosunu da Demirer’in yazdığı filmi 18 günde 1 milyon 604 bin 209 kişi izlerken, toplam 19 milyon 32 bin 48 lira gişe hasılatı elde etti.

Ata Demirer filmi hangi kanalda?

Başrollerinde Ata Demirer, Ülkü Duru ve Tuvana Türkay’ın olduğu “Olanlar Oldu” filmi Kanal D’de!

Incirler olana kadar hangi filmde?

Gecenin en çok arananı Olanlar Oldu filminde Aslı karakterin kim olduğu. Olanlar Oldu Aslı Tuvana Türkay canlandırıyor. Söylediği Şarkı ” İncir ” İncirler Olana Kadar şarkısı!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *