Kovala Film Ne Zaman Çıkacak?(Soru)

Nisan 2020’de gösterimi planlanan fakat pandemi sonrası sinemalardaki yerini alamayan Kovala filmi, 5 Mart’tan itibaren Exxen’de izleyiciyle buluşacak. Burak Kuka’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmden bir afiş de yayınlandı.

Kovala Exxen de ne zaman yayınlanacak?

Türkiye’nin ilk rap filmi Kovala, 17 Eylül Cuma günü EXXEN ‘de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Kovala filminin afişi de yayınlandı.

Kovala ne zaman çıkıyor?

Filmin başrol oyuncusu rapçi Stabil ‘in yorumladığı şarkının sözleri ve müziği de yine sanatçının kendisine ait. 17 Nisan’da vizyona girmesi beklenen filminde Stabil ‘e Patron ve Ati242 gibi rapçiler de eşlik edecek.

Kovala hangi platformda?

Türkiye’nin ilk rap filmi ‘ Kovala ‘ dijital platform Exxen’de yayınlandı. Filmin başrolünde oynayan Aydınlı rapçi Dağra Solmaz başarılı performansıyla izleyicilerinden tam not aldı.

Kovala ne zaman çıkacak 2021?

Başrollerini Stabil sahne adıyla bilinen rapçi Dağra Solmaz ile Ozan Akbaba’nın paylaştığı, rap müzik etrafında dönen bir hikâyeyi odağına alan Kovala filmi, 5 Mart’tan itibaren Exxen’de yayında olacak.

Kovala dizi mi film mi?

Türkiye’nin ilk rap filmi “ Kovala ” şimdi Exxen’de.

Hayat güzeldir Netflix te var mı?

‘ Hayat Güzeldir ‘ Netflix ‘ te mi? Hayat Güzeldir Netflix Türkiye’de mevcut değil. Diğer ülkelerde Netflix ‘ te mevcuttur ve birkaç basit adımda kilidini açabilirsiniz.

Kovala ne demek?

Ebenin, yanına gizlice sokulup koluna vuranı kovalayıp yakalamaya çalışması biçiminde oynanan bir çocuk oyunu.

Kovala ertelendi mi?

Kovala filmi bir süredir konuşuluyordu ve Pandemi nedeniyle de vizyon tarihi ertelenmişti. Exxen platformunda 5 Mart Cuma günü izleyicilerle buluşacağı duyuruldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *