Korkunç Bir Film Hangi Filmlerle Dalga Geçiyor?(EN iyi 5 ipucu)

“Scary MovieKorkunç Bir Film” de en az onlar kadar komik. Film tüm “Çığlık” filmleri ve “I Know What You Did Last Summer” gibi filmlerle dalga geçiyor. “Usual Suspects” ve “Matrix” gibi büyük filmler de “Scary Movie”deki mizahtan nasiplerini alıyor.

Korkunc bir film 2 hangi filmle dalga geçiyor?

Bu tür filmlerin dışında, artık birer pulp sembolü haline gelmiş olan “Charlie’s Angels” ve “Mission Impossible 2 ” ile de bolca dalga geçmektedir.

Korkunc bir film 4 hangi filmle dalga geçiyor?

Oyuncu performansları ve Garez Köy, Testere, Milyonluk Bebek ve Brokeback Dağı filmlerine yaptığı göndermelerle dikkat çeken eleştirel bir komedi.

Korkunc bir film 3 hangi filmle dalga geçiyor?

‘Scary Movie 3 ‘, üçlemenin ilk iki filmi gibi, son yılların popüler filmlerine gönderme yapıyor. ‘Signs’, ‘The Sixth Sense’, 8 Mile, ‘Catch Me if You Can’, ‘The Ring’, ‘The Matrix Reloaded’ dalga geçilen filmlerden sadece birkaçı.

Korkunç Bir Film komedi mi?

Korkunç Bir Film Amerikan komedi filmlerinden oluşan bir seridir.

Korkunç bir film türü nedir?

Profesör Oldman ve garip asistanı Dwight bir miti aydınlatmak için Hell House isimli bir eve gitmek zorundadırlar. Bu nedenle ilk filmden tanıdığımız dört öğrenciye ödev veren Profesör Oldman’ın asıl amacı evde yıllar önce meydana gelen bir gizemi aydınlatmaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *