Kolonya Cumhuriyeti Nasıl Bir Film?(Çözünme)

Kolonya Cumhuriyeti komik mi?

Kolonya Cumhuriyeti yer yer Absürd Komedi olarak iyi ama Senaryosu maalesef ilgi çekici değil. Ayrıca Özet Ve Detayları yanlış yazılmış filmin Beyazperdede hemen bir düzeltme yapayım. spoiler: Ama aksine Uzaylı karakteri filmin çok küçük bir parçası.

Kolonya Cumhuriyeti neyi anlatıyor?

KOLONYA CUMHURİYETİ KONUSU Ülke sınırlarından atılan 5000 nüfuslu beldede yeni bir cumhuriyet kurmak zorunda kalan Peker Menge, bir yandan Amerika ile uğraşırken bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadıyor ve bu uğurda bir uzaylıdan bile yardım alıyor.

Dikburun nerede?

Kolonya Cumhuriyeti filmi, Muğla ilinin Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz gibi çeşitli tatil yörelerinde çekildi. Filmle ilgili olarak Dikburun yarımadası nerede soruları da soruluyor. Ancak Dikburun nerede sorusuna yanıt olarak böyle bir yer bulunmuyor. Bölge yazarların kaleminden çıkan hayali bir noktayı işaret ediyor.

Kolonya Cumhuriyeti Netflix var mı?

Kolonya Cumhuriyeti Filmi Netflix ‘de, Kolonya Cumhuriyeti Filmi. Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut gibi muhteşem isimlerin yer aldığı ve Netflix ‘de en çok izlenen yerli filmler sıralamasına giren 2017 filmi komedi filmi olarak karşımıza geliyor.

Kolonya Cumhuriyeti kaç kişi izledi?

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) imzasını taşıyan Kolonya Cumhuriyeti adlı filmin 15 günlük gişe hasılatı belli oldu. Box Office Türkiye verilerine göre, gösterime girdiği 15 günde 517 bin 184 kişi tarafından izlenen film, 9 milyon 94 bin 117 lira gişe hasılatı elde etti.

You might be interested:  Nasıl Kolay Film Indirilir?(Çözüm bulundu)

Muz cumhuriyeti nerede cekildi?

Honduras, ilk muz cumhuriyeti devleti olmuştur. 20. yüzyılın başlarında United Fruit Company’nin Honduras içinde oldukça etkisi olmuştur.

Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi?

Kolonya Cumhuriyeti, Muğla Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz gibi tatil beldelerinde çekildi.

Kolonya Cumhuriyeti kaç dakika?

Yaş Sınırı: 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi ve Aile eşliğinde, 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Kolonya Cumhuriyeti hangi platformda?

Startv.com.tr – Star TV Resmi İnternet Sitesi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *