Kanatlarım Var Ruhumda Klibi Hangi Film?(Çözünme)

Nil Karaibrahimgil’in, “bi küçük Eylül meselesi” filminde Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılan Eylül karakterine ithafen yazdığı “Kanatlarım Var Ruhumda” adlı şarkı özel klibi ile birlikte televizyon ve müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

Sen beni boşuna hiç kalbinin oralara koyma Hangi film?

Bi Küçük Eylül Meselesi, 14 Şubat 2014 (Sevgililer Günü) tarihinde vizyona giren dramatik ve romantik bir sinema filmidir. Başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek paylaşmaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Kerem Deren yapmıştır.

Bir küçük eylül meselesi ne anlatmak istiyor?

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in bulunduğu Bir Küçük Eylül Meselesi, televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Filmde hayat dolu olan Eylül ‘ün kaza sonrası hafızasını kaybetmesiyle başına gelenler anlatılıyor. Dram – romantik türündeki film, ‘En iyi özgün müzik’ ödülüne layık görüldü.

Kanatlarım var ruhumda kimin şarkısı?

Filmin hem yönetmeni hem de senaristlerinden biri olan Kerem Deren geçtiğimiz dönemlerde verdiği bir röportajda Bi Küçük Eylül Meselesi filminin gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanmadığını ancak kendi tecrübelerinden yola çıkarak bu hikayeyi yazdığını ifade etti.

Bir Küçük Eylül Meselesi filmi nerede çekildi?

Filmin çekimleri İstanbul ve Bozcaada’da yapıldı. Çekim hazırlığı ise 1 yıla yakın sürdü.

Bir küçük eylül meselesi ne zaman vizyona girecek?

Bİ KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ NE ZAMAN ÇIKTI? Bi Küçük Eylül Meselesi, 14 Şubat 2014 (Sevgililer Günü) tarihinde vizyona giren dramatik ve romantik bir sinema filmidir. Başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek paylaşmaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Kerem Deren yapmıştır.

You might be interested:  Şener Şen Vecihi Hangi Film?(Mükemmel cevap)

Bir küçük eylül meselesi bugün hangi kanalda?

Bi Küçük Eylül Meselesi – Show TV.

Zeynep Abdullah nereli?

Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989; Gayrettepe, Beşiktaş, İstanbul), Türk oyuncu.

Kanatlarım var ruhumda Hangi Dizi?

Aslı Enver – Kanatlarım Var Ruhumda (İstanbullu Gelin Dizisi ) – YouTube.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *