Jujutsu Kaisen Film Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

24 Aralıkta jujutsu kaisen 0 filmi yayımlandı.

Jujutsu kaisen film ne zaman Türkiyeye gelecek?

Peki Yuta bu süreçte Rika’nın ruhunu lanetten kurtarabilecek midir? Verilen kısa aranın ardından manganın 153’ü bölümünün ağustos ayı içinde yayınlanacağı açıklandı. Jujutsu Kaisen 0 ise 24 Aralık 2021’de vizyona girecek.

Jujutsu kaisen 0 konusu nedir?

Konusu. Yūji Itadori, Sendai’de sıradan bir okul hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahip olan bir lise öğrencisidir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve bu laneti kendi ruhuna alır.

Jujutsu kaisen Season 2 ne zaman çıkacak?

İlk sezonun yayınlanmasının sonunda, yapımcılar, Yuta Okkotsu ve Rika Orimoto adlı iki karaktere odaklanan “Tokyo Metropolitan Laneti Teknik Okulu” adlı prequel hikayesini kapsayan “ Jujutsu Kaisen 0” adlı bir filmin çıkacağını duyurdular. 2. sezonun ise, 2022 yılından önce çıkması beklenmiyor.

Jujutsu kaisen ne zaman gelecek?

Manga yayınlanmaya başladıktan sadece bir yıl sonra bir anime uyarlaması duyuruldu ve Ekim 2020’de “ Jujutsu Kaisen ”in 24 bölümü MBS ve TBS’de yayınlanmaya başladı, daha sonra Asya dışında Crunchyroll’da yayınlandı. Sezon finali 27 Mart 2021’de yayınlandı.

Jujutsu kaisen filmi Türkiye’de çıkacak mı?

Ardından 2. sezona asıl giriş, Entertainment District arkı ile 5 Aralık 2021’de yapılacak. Uzun süredir beklenen yeni sezon başlangıcı, Daki adlı iblisin yer alacağı bir saatlik özel bölüm ile başlayacak.

Tokyo Revengers 2 sezon ne zaman?

Eylül ayından sonra animenin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bilgiler çıkmaya başlar. 4 Eylül 2021 tarihinde animenin 22. bölümünün yayınlanacağı açıklanmış durumda.

You might be interested:  Hitrizin 10 Mg Film Tablet Ne Için Kullanılır?

Jujutsu kaisen 0 ne zaman?

24 Aralıkta jujutsu kaisen 0 filmi yayımlandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *