Iphone Nasıl Film Atılır?(Mükemmel cevap)

iPhone video nasıl yüklenir?

Adım 2: iPhone veya iPad cihazınızı bilgisayara Lightning kablosu üzerinden takın. Adım 3: Bilgisayarınız iPhone veya iPad’inizi algıladıktan sonra soldaki videolar sekmesine tıklayın. Adım 4: Bilgisayarınızdan iPhone veya iPad’inize yüklemek istediğiniz filmi videolar ekranına sürükleyin.

Bilgisayardan iPhone’a belge nasıl atılır?

PC’niz ile iTunes bulunan aygıtlar arasında dosya aktarma

 1. Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın.
 2. PC’nizdeki iTunes uygulamasında, iTunes penceresinin sol üstündeki Aygıt düğmesini tıklayın.
 3. Dosya Paylaşma’yı tıklayın.
 4. Soldaki listede, aygıtınızda bulunan ve dosyanın aktarılacağı uygulamayı seçin.

iPhone film indirilir mi?

Apple kullanıcılarının gayet iyi bildiği Turbodl aslında müzik indirmeye yarayan bir uygulama. Ancak bu uygulama üzerinden film indirmek de mümkün. Şöyle ki AppStore üzerinden uygulamayı indirdikten sonra uygulamanın browser kısmı karşınıza video siteleri çıkaracaktır. İstediğiniz filmi bu sitelerden indirmeniz mümkün.

Bilgisayardan iPhone dosya nasıl atılır?

Aygıtınızla birlikte verilen USB kablosunu kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı bilgisayarınıza bağlayın. iTunes’da aygıtınızı tıklayın. Aygıtınızı bulamıyorsanız yardım alın. Sol kenar çubuğunda, Dosya Paylaşma’yı tıklayın.

iCloud a nasıl video yüklenir?

iCloud.com’dan fotoğraf ve video indirme

 1. iCloud.com’da Fotoğraflar’a dokunun.
 2. Seç’e, ardından bir fotoğrafa veya videoya dokunun. Birden çok fotoğraf veya video seçmek için birden fazla öğeye dokunun.
 3. Daha fazla düğmesine dokunun.
 4. İndir’i seçin, ardından onaylamak için İndir’e dokunun.
You might be interested:  Labirent Hangi Tür Film?(Çözünme)

iTunes den video nasıl yüklenir?

PC’nizdeki iTunes uygulamasında, Dosya > Dosyayı Arşive Ekle’yi veya Klasörü Arşive Ekle’yi seçin. Bir dosya veya klasörü bulun, ardından Aç’ı tıklayın. Bir klasörü eklerseniz, klasörün içindeki tüm dosyalar arşivinize eklenir.

Bilgisayardan telefona belge nasıl atılır?

Bir USB kablosu kullanarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Telefonunuzda “Bu cihaz USB’den şarj oluyor” bildirimine dokunun. “USB’yi şunun için kullan:” bölümünün altında Dosya Aktarımı seçeneğini belirleyin. Bilgisayarınızda bir Android Dosya Aktarımı penceresi açılır.

Bilgisayardan iPhone fotoğraf nasıl atılır?

Yükleme. Fotoğraf kütüphanenize ve iPhone ‘unuza eklenecek fotoğrafları seçin. Fotoğraflar uygulamasını açtıktan ve Fotoğraflar kitaplığınıza eriştikten sonra, sayfanın sağ üst köşesinde bir “Yükle” simgesi olmalıdır. Bunu tıklayın ve iPhone ‘unuza eklemek istediğiniz fotoğrafların bilgisayarınıza göz atın.

iPhone USB ile bilgisayara nasıl bağlanır?

USB. Mac’inizde veya PC’nizde iTunes’un en son sürümünün bulunduğundan emin olun. Ardından, aygıtınızla birlikte gelen USB kablosunu kullanarak iPhone ‘unuzu veya iPad’inizi bilgisayarınıza bağlayın. “Bu Bilgisayara Güvenilsin mi?” iletisiyle karşılaşırsanız Güven’e dokunun.

iPhone ile nasıl film indirilir?

1- iPhone ‘a Nasıl Film İndirilir?

 1. App Store’dan “turbodl:browser” adlı uygulamayı aratıp indirin.
 2. Uygulamayı açarak, Browser kısmına gelin.
 3. Ben sık sık vk.com’u kullanıyorum.
 4. vk kısayoluna tıklayarak vk.com’u açın.
 5. Mantık şudur.
 6. İnen filmi “Downloads” sekmesinden görebilirsiniz.

iPad nasıl film indirebilirim?

Bunun için ilk olarak iTunes Mağazası uygulamasına girin ve ekranın altındaki menüden filmleri seçin. İstediğiniz filme girin ve ödemeyi yapın. Ardından da filmi çevrimdışı olarak izleme seçeneğini kullanın. Unutmayın, ki satın alınan veya kiralanan filmler iPad ‘lerdeki Videolar kısmında bulunmakta.

iPhone YouTube nasıl video indirilir?

İndirmek istediğiniz YouTube videosunu açın ve URL’sini kopyalayın. Açtığınızda karşınıza ”Search any website” seçeneği çıkacak. Bu kısma ”y2mate.com” yazın ve YouTube videosu indirme sitesini açın. Kopyaladığınız URL’yi istenen kısma yapıştırın.

You might be interested:  Memento Nasıl Film?(Soru)

iPhone 12 bilgisayara nasıl bağlanır?

iPhone ‘unuz bir Lightning – USB kablosu ile birlikte geldiyse ve bilgisayarınızda USB-C kapısı varsa kablonun USB ucunu USB-C – USB adaptörüne (ayrı satılır) bağlayın veya bir USB-C – Lightning kablosu (ayrı satılır) kullanın.

Bilgisayardan iPad’e dosya nasıl aktarılır?

Bilgisayarınızda tarayıcıya giriş yaparak www.icloud.com adresine giriş yapın. Bu adresten iPad hesabınızda giriş yaptığınız iCloud hesabınıza Apple ID ve şifrenizi girerek giriş yapın. Açılan bölümde iCloud Drive’a tıklayınız. “Yükle” simgesine tıklayın ve açılan pencereden aktarmak istediğiniz dosyaları seçin.

iTunes bilgisayara nasıl kurulur?

PC ‘niz için desteklenen en son iTunes sürümünü indirin iTunes ‘u Apple’ın web sitesinden indirin ve ardından iTunes yükleyiciyi indirmek üzere İndir ‘i tıklayın. İstendiğinde, Çalıştır seçeneği yerine Kaydet’i tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *