Grinin Elli Tonu Ikinci Film Ne Zaman Çıkacak?

İlk film Grinin Elli Tonu, 13 Şubat 2015’te ise ikinci film Karanlığın Elli Tonu ise 10 Şubat 2017’de yayımlandı. Serinin son filmi Özgürlüğün Elli Tonu ise 9 Şubat 2018’de gösterime girdi. Seri, dünya çapında 1.3 milyar dolardan fazla hasılat yaptı.

Grinin 50 Tonu 2 ne zaman vizyona girecek?

Grinin Elli Tonu (İngilizce: Fifty Shades of Grey), Sam Taylor-Johnson tarafından yönetilen erotik/ romantik dram türündeki 2015 yılı bir ABD filmi.

Karanlığın Elli Tonu Grinin Elli Tonu nun devamı mı?

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin konusu ise şu şekilde: Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir.

Grinin Elli Tonu 5 çıkacak mı?

Yapım 4 Mart 2022 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Grinin 50 Tonu kaç saat?

Seri olan grinin elli tonu filminin süresi 125 dakikadır. Grinin elli tonu filmi ilk olmakla birlikte karanlığın elli tonu filmi serinin ikinci filmidir ve 10 Şubat 2017 tarihinde seyirciler ile buluşmuştur.

Grinin Elli Tonu nun konusu nedir?

Edebiyat ögrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur.

You might be interested:  Ingilizce Film Izlemek Ne Demek?(Çözülmüş)

Grinin Elli Tonu Netflix de var mı?

Yaşasın, artık İngiliz yazar EL James ‘in ünlü romanından uyarlanan, 2015’te gişe rekoru kıran erotik film Grinin Elli Tonu ‘nu Netflix ‘te istediğiniz kadar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Grinin Elli Tonu nerede izlenir?

Grinin Elli Tonu | Netflix.

Grinin Elli Tonu Serisi neler?

İçindekiler

  • 3.1 Grinin Elli Tonu (2015)
  • 3.2 Karanlığın Elli Tonu (2017)
  • 3.3 Özgürlüğün Elli Tonu (2018)

Grinin Elli Tonu serisi devam edecek mi?

Sansasyonel müstehcen sahneleri ile olay yaratan Grinin Elli Tonu, İngiltere’de 18 yaş üstü için uygun görüldü. ABD’de ise 17 yaş sınırlaması getirildi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *