Digitürk Film Paketi Nasıl?(En iyi çözüm)

beIN Connect film paketi ne kadar?

Bu kampanya dahilinde ilk 3 ay ayda 24,5 TL, kalan 9 ay 49 TL ödenmesi gerekmektedir.

Digitürk filmin yıldızı paketi ne kadar?

Kredi Kartına Özel 12 Ay Boyunca Ayda 59 TL Fırsatı! Kaliteli ve zengin içeriklerle dolu belgesel ve çocuk kanalları! Tüm kanallar ve Süper Lig maçlarının da yer aldığı Yıldız Dolu Paketi 3 ay hediye! 12 veya 24 ay taahhüt ile Turksat uydularında geçerlidir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.

Digitürk full pakette neler var?

Bu paketle tüm spor maçlarını HD kalitede, her ay TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film, belgesel, çocuk, yemek kanallarının hepsini evinizde izleyebilirsiniz. Digiturk ‘ün Paketlerinde bulunan tüm spor, belgesel, çocuk, yaşam, müzik, beIN kanalları ile birlikte bu pakette.

beIN Connect filmler ücretli mi?

Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. (İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.) www. beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz.

beIN sport aylık ne kadar?

*12 Aylık Kullanım sözüne 30.06.2021 tarihine kadar aylık 119 TL/Ay’dır. 2020-2021 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları izlenebilecektir.

You might be interested:  Naim Film Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Digitürk Box Office Nasıl Kullanılır?

Box Office ‘ten film satın almak için onlineislemler. digiturk.com.tr’ye giriş yaptıktan sonra “İzle-öde” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk sinema kanalında hangi filmler var?

Filmler

 • Vezir Parmağı
 • Breaking Surface (Dipte)
 • Arctic Justice (Kutup Köpekleri)
 • The Big Lebowski (Büyük Lebowski)
 • Last Christmas (Bir Şans Daha)
 • Like a Boss (Patron Gibi)
 • Şeytanın Arabası 2.
 • Hayvan Mezarlığı

Digitürk korku filmleri hangi kanalda?

Korku Gecesi(Fright Night) Filmi Digiturk ‘te izleyebilirsiniz. Gri Gökyüzü(Grey Skies) Filmi Digiturk ‘te Moviemax Premier kanalında izleyebilirsiniz. Eksi Yedi(Seven Below) Filmini Digiturk ‘te izleyebilirsiniz.

Digitürk Paketleri ne kadar?

Bu şansı kaçırmayınız!

 • Digiturk Plus Fiyat: 20 TL/Ay.
 • Digiturk PlusIQ (Kayıt Özellikli) Fiyat: 25 TL/Ay.
 • Digiturk PlusIQ 4K (Kayıt Özellikli 4K Çözünürlük) Fiyat: 27 TL/Ay.
 • Digiturk 4K Fiyat: 15 TL/Ay.

Sporun Yıldızı paketi ne kadar?

Faturalıya İlk 6 ay 99,00 TL daha sonra ayda yalnızca 154,00 TL! HD için ek ücret yok! İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!

Digitürk Film Nasıl satın alınır?

Box Office’ten film satın almak için onlineislemler. digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra “İzle-öde” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk Süper Lig Paketi ne kadar?

– Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. – Süper Lig paketine 21,99 TL’lik Turksat Giriş Paketi ile birlikte üye olunabilir. 12 ay ya da 24 ay taahhüt vererek bu hizmete üye olabilirsiniz.

Süper Lig Paketi ne kadar?

Derbiler ve play-off dahil Spor Toto Süper Lig Sezonluk Paket: 189,99 TL. Üstelik 10 ay taksitle. Paketi aldığınız tarihten itibaren bu sezon Spor Toto Süper Lig ‘de oynanacak tüm maçları izleyebilirsiniz.

Digitürk Taraftar Paketi nedir?

Taraftar Paketi Kampanyası Anadolu Taraftar Paketine Özel; ilk 3 ay tüm kanallar hediye! Ödüllü filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk kanalları ve çok daha fazlası! Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş taraftarlarına özel takımınızın Süper Lig maçları bu paketle evinizde! Kampanya 12 ay taahhütlüdür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *