Bizim Hikaye Nasıl Bir Film?

Bizim hikaye film mi dizi mi?

Bizim Hikaye, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı, yapımcılığını Alaaddin Film ‘in üstlendiği, başrollerini Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Haluk Piyes’in paylaştıkları 2015 yapımı dram filmidir.

Bizim hikaye filmi konusu gerçek mı?

Bizim Hikaye filminin konusu gerçek bir hayat hikayesinden oluşuyor. Filmde hayatı anlatılan karakterlerin tamamı gerçek hayatta yaşamış.

Bizim Hikaye dizisi ne anlatıyor?

Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye.

Bizim hikayemiz filmi nerede çekildi?

BİZİM HİKAYE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? 24 Temmuz günü çekimleri başlanılan dizi İstanbul’da, Sariyer’de çekilmektedir. Tam adresi: Sariyer / Emirgan Mahallesi / Ahmet Celalettin Sokak.

Bizim Hikaye neden bitti?

Yanı sıra dizi setinde Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın yaşadığı gerginlik de final bölümünün öne çekilmesine sebep oldu. Bu arada rol gereği dizide hamile olan Hazal Kaya, aynı zamanda gerçekte de hamile. İşte bu yüzden de Bizim Hikaye son bölümünü yayınlamak zorunda kaldığı belirtiliyor.

Bizim hikaye filmi kaç dakika?

Bizim Hikaye Deniz karakterini canlandıran Melisa Döngel 1999 doğumludur ve an itibarıyla 19 yaşındadır Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi bünyesinde Temel Oyunculuk dersleri almış ardından da Hilal Saral Atölye’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır ve oyunculuk dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır.

You might be interested:  Zindan Adası Nasıl Film?(Çözüm bulundu)

Rahmet ve deniz Hangi Dizi?

Bizim Hikaye Dizisi Deniz, Rahmet ‘i tuzağa düşürdü!

Bizim Hikaye ISMO kimdir?

Farklı saçlarıyla dikkat çeken Ömer Sevgi, 2014 yılında İstanbul’da doğdu. Henüz 3 yaşında olan Ömer Sevgi, Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerini paylaştığı Bizim Hikaye ‘de İsmet karakterini canlandıracak. Evin en küçük erkek çocuğudur. Sessiz sakin ve uyumlu bir çocuktur.

Bizim hikayemiz hangi kanalda?

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı, travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadınla, eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir adamın umut dolu karşılaşma hikayesi olacak dizinin ismi ‘Misafir’ olacak. Yeni dizi Misafir yakında FOX TV’ de yayınlanacak.

Bizim Hikaye Kiraz kimdir?

2007 yılında dünyaya gelen Zeynep Selimoğlu İstanbul doğumludur. Doğa-Oxford ‘da Ortaokul eğitimini sürdüren çocuk oyuncu Zeynep Selimoğlu eğitimi ile birlikte Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de aldı. Zeynep Selimoğlu Bizim Hikaye dizisinde Kiraz karakterini canlandırmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *