Badem Şekeri Film Nerede Çekiliyor?(Soru)

Badem şekeri nerede çekiliyor Yozgat?

Ayvacık ilçesinde yer alan Çamkalabak ve Behramkale’de de çekimleri yapılan film, Ege’nin doğal ve huzur verici manzarasını seyirciye hissettirecek. Uzmanlığını tamamlayan, mecburi hizmet görevini yapacağı Yozgat ‘ın ilçesindeki hastaneye katılmak için yola çıkan Doktor Mehmet’i bir sürpriz beklemektedir.

Bayram sekeri nerede cekildi?

Bu bağlamda Bayram Şekeri filmimiz Mersin için güzel bir şans olduğunu düşünüyorum. Filmimiz birçok platformda da yayınlanarak milyonlarca insanın beğenisine sunulacak. Bizleri burada çok güzel ağırladınız. Mersin halkı ile müthiş zamanlar geçirdik.

Badem şekeri nerede meşhur?

Mardin’de, kırsal alandan toplanan bademlerden üretilen badem şekeri, Kurban Bayramı dolayısıyla yoğun ilgi görüyor.

Badem Şekeri hangi yöreye aittir?

İklimin etkisiyle Mardin’de yetişen madem ile yapılan Imlebbes ( badem şekeri ), yöreye has bir tat vermektedir, Imlebbes ( badem şekeri ) bu ortamda yetişen badem içinin çeşitli teknikler kullanılarak şekerle yapılan bir çerez türüdür.

Bayram şekeri film kaç saat?

Aile, Dram | 123 dk.

Badem Şekeri filmi hangi köyde çekildi?

Badem Şekeri filminin çekimleri için ağırlıklı olarak Çanakkale şehri kullanıldı. Ayvacık ilçesinde yer alan Çamkalabak ve Behramkale’de de çekimleri yapılan film, Ege’nin doğal ve huzur verici manzarasını seyirciye hissettirecek.

Bayram Şekeri filmi ne zaman 2021?

Bayram Şekeri filmin vizyon güncellemeleri 23.10. 2021 Vizyon tarihi 19.11. 2021 olarak değişti.

1 tane badem şekeri kaç kalori?

Badem Şekerinin 100 gramında 480 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 40 gram Badem Şekerinde 192 kalori bulunmaktadır. Badem Şekeri, tatlı krizleri bastırdığı zamanlarda çok sık olmayacak şekilde tercih edilebilir. Tüketileceği zaman 1 Porsiyon (4 adet) Tüketilmesi yeterlidir.

You might be interested:  480P Film Ne Kadar Kota Yer?

Badem şekeri film ne zaman?

Başrollerinde Alper Saldıran ve Burcu Özberk’in yer aldığı Badem Şekeri filmi, beyazperdenin ardından bu akşam saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Badem şekeri ne anlama gelir?

İnce bir şeker tabakasıyla kaplanmış iç badem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *