Ayla Film Ne Zaman Vizyonda?(Mükemmel cevap)

Ayla filmi Türkiye’de nerede çekilmiştir?

Zamanla Ayla ve Astsubay baba – kız olurlar. 15 ay sonunda birliğin Türkiye ‘ye dönmesi gerektiği için Süleyman Astsubay küçük kızı orada bırakmak zorunda kalır. Ayla yetimhaneye verilir birbirlerine tekrar bir araya gelmek için söz verirler. Ayla filminin çekimleri Tarsus’ta yapıldı.

Fox Tv’de Ayla ne zaman yayınlanacak?

“ Ayla ” TV ‘de ilk kez FOX ‘ta! Yönetmenliğini Can Ulkay’n üstlendiği, başrollerini İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor, Kim Seol ve Kyung-Jin Lee’nin paylaştığı “ Ayla ” filmi, 25 Eylül Salı saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak. TV ‘de ilk kez yayınlanacak olan filmde, 1950 yılın Yasak Elma Çağatay ve Kumru yan yana!

Ayla filmi kaç saat sürüyor?

Ayla, Güney Kore’de aynı gün gösterime giren 13 film arasından en çok izlenen üçüncü yapım oldu. 353 salonda gösterime giren filmin açılış hasılatı 168 bin dolar olarak gerçekleşti. İki hafta önce Türkiye’de yeniden gösterime girerek 35 bin kişi tarafından daha izlenen Ayla ‘nın toplam gişesi 5 milyon 586 bin oldu.

Ayla hangi ülkelerde vizyona girdi?

Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği film, Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, İngiltere, Hollanda, İsviçre, Katar, Kazakistan, Kırgazistan ve Güney Kore’nin yanı sıra ABD’de de vizyona girmişti.

Ayla filmi kaç yılında çekildi?

Kore Savaşı gazisidir. Savaş esnasında orada bulup sahiplendiği, ailesini savaşta kaybeden 5 yaşındaki “Ayla” ismini verdiği manevi kızı Eunja Kim ile yaşadıkları 2017 yapımı Türk filmi Ayla’ya konu oldu. 7 Aralık 2017 tarihinde tedavi gördüğü Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde 91 yaşında öldü.

You might be interested:  Film Nasil Cekilir?(Çözünme)

Kim Seol dizileri?

Bu akşam FOX’ta saat 20.00’de ekranlara gelecek olan Ayla filminin konusu nedir? Ayla oyuncu kadrosu

Ayla hikayesi nedir?

1950 yılında Kuzey Kore’nin, Güney Kore’ye saldırısı sonrası Birleşmiş Milletler’in çağrısıyla Kore’ye giden Türk tugayında bulununan Süleyman Dilbirliği, savaş meydanında Kim Eunja adında küçük bir kız bulur, adını telaffuz etmekte zorlanan Dilbirliği ona, Ayla ismini verdi. Anne ve babası savaşta ölmüştür.

Ayla filmindeki Ayla nereli?

AYLA FİLMİ KONUSU 1950’li yıllarda çıkan Kore savaşında yer alan Süleyman Astsubay (Çetin Tekindor) savaş meydanında Koreli küçük bir kıza denk gelir. 5 yaşındaki Koreli kız çaresiz nereye gideceğini bilemez ve Astsubay, kızı yanına alarak ona Ayla ismini verir.

Ayla nerede?

Ayla filminin Türkiye’deki çekimleri çoğunlukla Mersin’in Tarsus ilçesinde gerçekleşti. Tarsus sokakları nostaljik bir dekor tasarımıyla 1950’lerin atmosferine büründü.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *