Aquaman Nasıl Bir Film?(Çözülmüş)

Aquaman ne anlatıyor?

Justice League sonrasında yaşananlardan yola çıkan solo Aquaman filminde Jason Momoa; John Curry, namıdiğer Aquaman ‘a hayat vermeye devam ederken film, kahramanın gelen tehditler karşısında yurdu Atlantis’i savunmak için girdiği amansız mücadeleyi konu ediniyor.

Aquaman hangi denizalti Sehrindedir?

Görsel, doğrudan film hakkında bilgi sahibi olmamızı sağladı. Çünkü sette kullanılan klaketin üzerinde Necrus yazısı yer alıyor. Necrus’un bir denizaltı şehri olduğu biliniyor. Atlantis’e benzer bir denizaltı şehri olan Necrus, Atlantis’ten farklı olarak daha belirsiz bir statüde bulunuyor.

Aquaman Hangi Tanrı?

Aquaman Dünyasını Sarsan Tanrı: Poseidon.

Aquaman 2 cıktı mı?

Momoa’nın yanı sıra Amber Heard, Patrick Wilson ve Yahya Abdul-Mateen II gibi isimlerin yer alacağı ” Aquaman and the Lost Kingdom” filminin 16 Aralık 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.

2021 de hangi filmler çıkacak?

En İyi 2021 Filmleri

  • Dune ( 2021 ) Dune.
  • Gerçek Kahraman ( 2021 ) Free Guy.
  • The Suicide Squad: İntihar Timi ( 2021 ) The Suicide Squad.
  • Godzilla vs. Kong ( 2021 )
  • Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ( 2021 ) Spider-Man: No Way Home.
  • Cruella ( 2021 ) Cruella.
  • Shang-Chi ve On Halka Efsanesi ( 2021 )
  • Yarının Savaşı ( 2021 )

Aquaman ne kadar kazandı?

DC’nin başarılı ilk filmi olan Wonder Woman, 160 milyon dolara mal olmuştu. Aquaman ‘in sadece Çin’de elde ettiği gişe hasılatı ise 266 milyon dolar.

Aquaman kaç yaş üstü?

Yaş Sınırı: 7 Yaş ve Üzeri İzleyiciler ile On Üç Yaş ve Altı İzleyici Kitlesi Aile Eşliğinde İzleyebilir. Şiddet ve Korku Unsurları İçerir. Arthur Curry, Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir.

You might be interested:  Büyük Göç Film Ne Yapimi?(Doğru cevap)

Jason Momoa eşi kimdir?

DC ‘nin yarattığı en ilginç ana karakterlerinden biri olmasına rağmen, bir türlü hak ettiği yere gelememiş hatta sürekli ezilmiş Aquaman ‘den söz ediyorum. Aquaman yani Arthur Curry, denizlerin hakimidir, Justice League’nin kurucu üyelerindendir, hatta Atlantis’in Kralı olarak taç giyer.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *