Antalya Film Festivali Ne Zaman?(Çözünme)

Antalya Film Festivali ne zaman 2021?

Ulusal Kısa Film Yarışması, 2 – 9 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında yapılacaktır. 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali ‘nin yönetimi ve organizasyonu, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecektir.

Antalya Film Festivali ne zaman başlayacak?

2021 Antalya altın portakal film festivali 2 Ekim Çarşamba günü başlayacak. Festival 9 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Antalya film Festivalinde ne yapılır?

Altın Portakal Film Festivalinde dört ana dalda ödüller verilmektedir. Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ve Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması’nın yanı sıra, Ulusal Belgesel Film Yarışması ve Ulusal Kısa Film Yarışması da yer almaktadır.

58 Antalya Film Festivali kortej ne zaman?

26 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’da Cam Piramit’in önünden başlayacak kortej yürüyüşü, Antalya Kültür Merkezi (AKM), Yüzüncü Yıl Bulvarı, Anafartalar (Güllük) Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Atatürk Caddesi, Işıklar Caddesi güzergahı üzerinden devam edecek ve Eski Belediye Binası’nda sona erecek. 6 kilometrelik kortejde,

Antalya Film Festivali nerede yapılıyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla bu yıl 58’ncisi düzenlenen festivalin kapanış ve ödül töreni, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Antalya Spor Salonu’nda yapıldı.

You might be interested:  Film Indirmek Için Ne Yapılmalı?

Antalya Altın Portakal Film Festivali ne zaman yapılır?

Antalya Altın Portakal Film Festivali, 3 Ekim-10 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşen film festivalidir. Bu yıl festivale, Türkiye’de ilk gösterim koşulu getirildi. Ulusal yarışmalarda dağıtılan toplam ödül 860.000 TL’dir. Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde T.C.

Antalya Film Festivali hangi kanalda?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali yarın akşam Antalya Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek Kapanış ve Ödül Töreni ile sona eriyor. Şevval Sam ve Yekta Kopan’ın sunuculuğunu yapacağı gecede Şevval Sam bir konser verecek. Tören 20.00’da Halk TV ekranından canlı yayınlanacak.

Altın Portakal Film Festivali nerede yapılıyor?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali, 2-9 Ekim tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenecek. Ulusal Uzun Metraj, Belgesel ve Kısa Film dallarındaki yarışmalar için başvurular, festivalin internet sitesi üzerinden başladı.

Altın Portakal ne zaman başladı?

58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali ‘nin Ödülleri Ulusal Belgesel Film Yarışması’nda, Övgüye Değer Ödülü “Acı ve Tatlı” filmiyle Didem Şahin’in, Belgesel Film Jüri Özel Ödülü de “Bekleyiş” filmiyle Aslı Akdağ’ın oldu. En İyi Belgesel Film Ödülü ise “Her Şey Dahil” filmiyle Volkan Üce’ye gitti.

58 Antalya Altın Portakal Film Festivali hangi kanalda?

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen festival, Antalya Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek Kapanış ve Ödül Töreni ile bitecek. Şevval Sam ve Yekta Kopan’ın sunuculuğunu yapacağı gecede Sam bir de konser verecek. Tören 20.00’de Halk Tv ekranından canlı yayımlanacak.

Altin Portakali kim sundu?

Yekta Kopan’ın sunuculuğunu üstleneceği açılış gecesinde Erol Evgin bir konser verecek. Altın Portakal Ödülleri’nin sahiplerini bulacağı Kapanış ve Ödül Töreni’nde Yekta Kopan’la birlikte sunuculuk yapacak Şevval Sam aynı zamanda bir konser verecek.

You might be interested:  Colidur 200 Mg Film Tablet Ne Için Kullanılır?(Çözülmüş)

Altın Portakal nereden izlenir?

ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ BİLETLERİ NASIL VE NEREDEN ALINIR? Festival biletleri, 28 Eylül’den itibaren biletix.com üzerinden temin edilebilecek. Biletler, 30 Eylül Perşembe gününden itibaren Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden de satışa sunulacak. Festivalin bilet ücretleri; indirimli 3 TL, tam 5 TL olacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *