4N1K Ne Zaman Film Oluyor?(Çözüm bulundu)

Yapımcılığını TAFF Pictures, CJ ENM Türkiye ve Fabrika Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini senaryoda da imzası bulunan Deniz Coşkun’un yaptığı romantik komedi ‘4N1K Düğün’, 12 Kasım’da sinemalarda seyirci ile buluşacak.

4N1K Düğün 2021 ne zaman vizyona girecek?

27.10. 2021 Vizyon tarihi 12.11. 2021 olarak değişti.

4N1K 3 film çıkacak mı?

Büşra Yılmaz’ın aynı isimli kitabından uyarlanan 4N1K serisinin üçüncü filmi ” 4N1K Düğün”den fragman yayınlandı. DUVAR – Korona virüsü salgını nedeniyle vizyon tarihi ertelenen yapımlardan biri olan 4N1K serisinin üçüncü filmi olan 4N1K Düğün filminden fragman yayınlandı. Film, 5 Kasım’da vizyona girecek.

4N1K yeniden başlayacak mı?

Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi üçüncü filmin de yapımını üstlenen Fabrika Yapım’ın sosyal medya hesabından yeniden start verilen setin ilk gününden bir görsel paylaşıldı. Çekimlerine başlanan serinin üçüncü filmi 4N1K: Düğün’ün, 6 Kasım 2020 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

4 N 1 K Düğün kaç dk?

Komedi, Romantik | 89 dk.

4N1K düğün ne kadar sürüyor?

Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Atakan Hoşgören gibi sevilen genç oyuncuların kadrosunda yer aldığı 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi 24 Mayıs Cuma akşamı Foxplay platformunda yayınlanacak olan 13. bölümü ile sezon finali yaparak, ekran macerasına kısa bir ara verecek.

4N1K Düğün konusu nedir?

4N1K Düğün, düğüne saatler kala hafızasını kaybeden sevgilisinin aşkını tekrar kazanmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, artık evlenmeye karar verir. Annesinin düğünden beklentisi yüzünden hayatı cehenneme dönen Yaprak, bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder.

You might be interested:  Film Indirme Programı Nasıl Indirilir?(Soru)

4N1K ilk Aşk Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezonu Foxplay ekranlarında izleyici ile buluşacak olan 4N1K Yeni Başlangıçlar 1 Mart Cuma akşamı izleyici karşısındaki ilk sınavını verecek Başarılı isim Hamdi Can Teker’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin eğlence dolu yeni bölümlerini kaçırmayın!

4N1K yeni başlangıçlar ne zaman başlıyor 2021?

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in, genel koordinatörlüğünü Ali Leskay’ın üstlendiği, Hamdi Can Teker’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Deniz Sokullu ile Onur Dur’un kaleme aldığı, büyük merakla beklenen ‘ 4N1K Yeni Başlangıçlar ‘ dizisi, 1 Mart Cuma günü FOXplay izleyicisiyle buluşacak.

4N1K kitap serisi kaç kitap?

4N1K Set (2 Kitap Takım)

4N1K kuralı nedir?

“4” odacıklı kalbi, 4 oğlanla tıka basa dolu olan Yaprak. N”erede N”e zama N”için N”e olursa olsun ‘Hepimiz Kızımız Kızımız hepimiz için. Açılımı; 4N1K 4 odacıklı kalbim tıka basa doluyken 4 apta oğlanla. Nasıl sıkışabilir ki 1 sırık oğlan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *