Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Doğduğum Ev Kaderimdir Zeynep Kimdir?

0

Doğduğum Ev Kaderimdir Dizisinde Zeynep Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Zeynep kim?

Doğduğum Ev Kaderindir Zeynep Kimdir?

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir; her Çarşamba sevenleri ile beraber olmaya devam ediyor. Başrollerden bir tanesi olan Demet Özdemir; hayat verdiği Zeynep karakteri ile gerçek yaşamda olmuş olaylara hayat vermeye devam ediyor. Herkes tarafından beğeni ile takip edilen bu dizi de Zeynep karakteri kimdir?

Zeynep Karakteri Kimdir?

Zeynep (Demet Özdemir) fakir bir aileden gelen ancak varlıklı bir aileden gelen genç ve güzel bir kızdır. 7 yaşındayken babası, kızının velayetini zayıf bir aileye verir ve karşılığında bir miktar para alır. Zeynep’in biyolojik annesi Sakine (Zuhal Gencer) zor bir karar alır ve bu teklifi kabul eder ki sevimli kızının okula gitme ve nezih bir hayat sürme fırsatı bulması için. Zeynep’in biyolojik ebeveynleri her ikisi de hayatta olsa da iyi bir eğitim alabilmek için üvey anne ve babasıyla birlikte yaşamaktadır. Biyolojik annesi Sakine, Zeynep’in yaşadığı evde temizlikçi olarak çalışıyor. Biyolojik babası Bayram (Sinan Demirer) inşaat işçisi olarak çalışıyor ve alkol sorunu var. Öte yandan, üvey anne babası Nermin (Senan Kara) ve Ekrem (Nail Kırmızıgül) iyi eğitimli ve sosyete mensuplarıdır. Zeynep karakteri ayrıca dizide önemli oyunculardan birisidir. Bu dizi ayrıca gerçek hayattan bir hikâyeye can verdiği için dikkatleri hemen üzerine toplayan bir dizi olmaya devam ediyor. Doğduğum ve kaderindir dizisi küçük bir kız çocuğuna hayat vermekte. Dizinin içerisinde kadın cinayetlerinden birçok olaya varana kadar yer veriliyor.

Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir 26 Şubat 1992’de Kocaeli’ de doğdu. 8 yaşındayken ailesi boşandı. Daha sonra Demet Özdemir, annesiyle İstanbul’da yaşamaya başladı. Akşam Lisesine gitti. Liseden sonra Şahika Tekand Dans Tiyatrosu’nda dans dersleri aldı. Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” şarkısı gibi Türk şarkıcıların çeşitli video kliplerinde yer aldı. Demet Özdemir, Türk fantastik dizisi Sana Bir Sır Vereceğim (Sana Bir Sır Vereceğim) ile çıkış yaptı. Demet Özdemir’in boyu 170 cm’ tir. Göz Rengi: Kahverengi, saç rengi ise siyahtır. Ayrıca sesi ve yüzü güzel olan oyunculardan bir tanesidir.

Demet Özdemir’in Oynadığı İşler

Doğduğun Ev Kaderindir / 2019
Erkenci Kuş / 2018
Sen Kiminle Dans Ediyorsun? / 2017 Yaz Yağmuru / 2016 No: 309 / 2016 Efsane Takım / 2015 Çilek Kokusu / 2015 Tut Sözünü / 2014
Sana Bir Sır Vereceğim / 2014 Kurt Seyit ve Şura/ 2013