Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Çocukluk Dizisi Mavi Kimdir?

0

Çocukluk Dizisi Mavi Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Mavi kim?

Çocukluk Dizisi Mavi Kimdir?

Çocukluk, popüler Japon dizisi Abandoned’ın Türkçe versiyonu olup, bir yetimhanede hayatla yüzleşen birkaç çocuğun hikayesini konu alıyor. Aileleri tarafından terk edildikten sonra çocuklar kısa sürede bağ kurar ve kendi küçük ailelerini kurar. Başrolde Kübra Süzgün Mozi, Mavi rolünde ise Beren Gökyıldız hayat veriyor. Çocukluk dizisi FOX TV’de final yapma kararı alarak sevenlerini üzdü. Büyük bir ihtimalle reyting kurbanı olan dizi final yapma kararı aldı ve final yaptı. Başrollerini birçok çocuk oyuncu bulunan bu dizi de dram ve çocukluk kavramlarını ele almıştı.

Çocukluk Dizisi Mavi Kimdir?

Çocukluk dizisi aslında dram ve gerçek yaşamın içerisinde olabilecek bir konusu bulunuyor. Bir yuva evinde de Bambi, Mavi, Mozi ve Zeynep aynı evi paylaşan kızlardır. Bu kızlar kendi ailelerini duymuş oldukları özlemleri ve hayal kırıklıkları ile birbirlerine destek vermektedirler. Mavi karakteri içlerinde en akıllı ve gerçekçi bir karakterdir. Arkadaşlarına karşı koruyucu ve akılcı tavırları bulunur.

Beren Gökyıldız Kimdir?

Beren Gökyıldız, 29 Eylül 2009’da İstanbul’da doğdu. 2016 yılında Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yine ödül alan bir oyuncu haline geldi. Genç yaşta bu kadar başarılı bir oyuncu olan Beren Hanım’ın birçok hayran kitlesi bulunuyor. Türkiye’nin en ünlü çocuk oyuncularından Beren Gökyıldız neredeyse 10 yaşında ve Latin Amerika başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında binlerce hayranı var. Anne ve Kız dizilerindeki karakterleriyle tanınan bir sanatçı haline geldi. Türkiye’de birçok kez ödülün sahibi oldu. Türkiye’de üretilen “Anne” serisi diğer ülkelere en çok ihraç edilen seridir. Başrolde Beren’in rol aldığı “Anne” dizisi, “Tokyo Uluslararası Drama Festivali” özel ödülünü kazandı. Aynı dizi, Latin Amerika’da Produ Magazine tarafından düzenlenen bir ödül törende “En İyi Drama” ödülünün sahibi oldu. etmek istiyor. Kore yemeklerine ve modasına büyük bir hayranlığı var. Birçok insanı tanıyor, yeni deneyimler kazanıyor.

Oynadığı İşler

Güldüy Güldüy Show Çocuk (2016),
Kızım (2018)
Bizim Hikâye (2017)
Çocukluk(2020)
Anne
Kocamın ailesi
Bal kaymak