Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları Ve Konusu, 2021 yılının Nisan ayında tanıtımlarına başlanılan Cam Tavanlar dizi daha ilk tanıtımından büyük merak uyandırmaya başladı. Yeni yayına girecek olan Cam Tavanlar Dizisi hakkında bir çok konular araştırılmaya başlandı bunların başında Oyuncuları ve Konusu oldu. Bizde bu makalemizde Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları Ve Konusu‘nu anlatacağız.

Cam Tavanlar Dizisi Konusu

Yayınına giren ilk fragmanda dizinin adı ile ilgili olarak, bir şirket içinde çalışan bir kadının merdivenleri çıkarken, erkek çalışanın asansörde olduğu anlar yer aldı.

Senarist Meriç Aceminin alt metninde kadın haklarını ve kadının toplumumuzdaki konumunu sorguladığı dizi adını; sosyal ve iş hayatında kadınlarımızın uğramış olduğu fırsat eşitsizliğine verilen ad olan ‘cam tavan’dan alıyor. Dizide kadınların özellikle iş hayatında karşılaştığı cam tavanlar, yani engeller sunulacak.

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları

Kanal D’ de yayınlanacak olan yaz döneminin dizisi Cam Tavanların oyuncuları için cast çalışmaları devam ediyor. Cam Tavanlar dizisi OJO Pictures yapımcılığında yayımlanması bekleniyor. OJO Pictures şu an Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin de yapımcılığını üstlenmekte. Birden çok başarılı projelere imza atan yapım şirketi yaz ayları dizisi olan Cam Tavanlar için Show TV için iddialı bir proje hazırlıyor. Başarılı kalem Meriç Acemi’nin yazdığı yazlık dizinin adı Cam tavanlar oldu. Peki Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları Kimler? Gelin hep beraber inceleyelim.

Başrollerinin Kubilay Aka ve Bensu Soral’in pyalştığı Cam Tavanlar Diziside; En Son Babalar Duyar dizisinden hatırladığımız Hatice Aslan ile birlikte Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nilüfer karakterini canlandıran Ayten Soykök, Çukur dizisinde sebilen Timsah Celil karakteri ile tanınan Ahmet Melih Yılmaz, Yeni Hayat dizisinde Bekir karakteri ile kendinden söz ettiren Aziz Caner İnan ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin beğenilen isimlerinden Alper Kut da Cam Tavanlar Dizisinde yer alacak.

1.Kubilay Aka (Cem)

2.Bensu Soral (Leyla)