Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Bir Annenin Günahı Dizisi Yusuf Kimdir?

0

Bir Annenin Günahı Dizisinde Yusuf Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Yusuf kim?

Bir Annenin Günahı Dizisi Yusuf Kimdir?

Bir Annenin Günahı Yusuf karakterine, 30 yaşındaki oyuncu Mert Yazıcıoğlu hayat vermektedir. İzleyicilerin çok sevdiği ve merak ettiği Yusuf karakteri, dizide hem başarılı hem de oldukça naif bir karaktere hayat vermektedir. Yusuf karakteri annesi gibi, hayatı ve yaşamayı seven bir çocuktur. Aynı zamanda da babası da olmadığı için evin tek umudu Yusuf olmuştur. Hem becerikli olması hem de zekiliği sayesinde ailesine destek olan Yusuf, hukuk fakültesi öğrencisidir. Aynı zamanda okulundan arta kalan zamanlarda da çalışarak eve maddi açıdan destek vermektedir. Yusuf’un hastalığı ise; ilerleyen günlerde ortaya çıkacak ve bu durum kendiyle beraber bütün ailesinin de hayatını değiştirecektir. Yusuf’un annesi onun okuması ve bir yerlere gelebilmesi için, bütün varlığını ona adamış bir kadındır. Bir annenin günahı Yusuf karakteri bu adanmışlığın karşılığını vererek annesine layık bir çocuk olmak için çabalamaktadır.

Yusuf, bir annenin günahı yağmur karakterine okulda âşık olur ve bu sevimli ikilinin bir şekilde yolları kesişir. Bu ikilinin birbirine karşı sevgisi gerçektir. Ancak birlikte olmalarını engelleyen farklı faktörler gün yüzüne çıkmaya devam etmektedir.

Bir Annenin Günahı Dizisi’nin Konusu

Bir annenin günahı Yusuf’un annesi Suna, 40 yaşlarında ve oldukça güzel bir kadındır. Suna’nın büyük zorluklarla işletmeye devam ettiği bir balıkçı dükkânı vardır. Ailesiyle birlikte gecekonduda yaşayan Suna, bütün parasını çocuklarının eğitimine harcamaktan çekinmemiş bir annedir. Aynı zamanda çocuklarına ve kendine ait bir evi olmasını isteyen bu karakter, ev kooperatifi borcuna girmiştir. Suna’nın hayattaki tek dayanağı ise; en büyük oğlu Yusuf olmuştur.

Muzip bir karakter olan Yusuf, yaşına göre olgun ve aklı başında bir çocuktur. Bütün bu imkansızlıklara rağmen üniversite son sınıfa gelmeyi de başarmıştır. Suna, Yusuf’un da başarılı eğitim hayatı sayesinde de güzel günlerin hayalini kurmaya devam etmektedir. Suna’nın düşüncelerine göre, evin borcu ve inşaatı yakın zamanda bitecek, Yusuf da avukatlığa başlayınca hayatları daha da düzene girecektir. Suna, yıllardır çalışan bir anne olduğu için; tüm bu hayalleri gerçekliğe kavuştuktan sonra, evde oturup kendini çocuklarına adama planları yapmaktadır. Ancak işler Suna’nın beklediği gibi gitmez. Tüm bu güzel hayalleri bozacak ve yerle bir edecek tarza gelişmeler yaşanacaktır. Suna’yı, Yusuf’u ve bütün ailesini oldukça zorlu bir sınav beklemektedir. Suna yaşadığı zorlu süreçten kurtulmaya ve kaçmaya çalışsa da vicdanı yakasını bir türlü bırakmamaya da devam etmektedir.