Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

0

Baraj Dizisi Tarık Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Tarık kim?

Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj; her Salı 20.00’de sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Oyuncularında bir tanesi olan Burak Yörük; hayat verdiği Tarık karakteri ile dikkatleri üzerine toplamaya başladı. Peki, bu kadar merak edilen Baraj dizinde, dikkat çeken oyunculuğu ile Tarık kimdir?

Tarık Kimdir?

Nazım, Nehir ile bir online flört sitesi aracılığıyla tanışır. Birbirlerini hiç görmedikleri gerçeği Nehir’in fotoğraf paylaşmasıyla değişir. Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusu nedeniyle Nazım, İstanbul’daki zengin ve eğlenceli yaşamından sürgün edilen yakışıklı birisidir. Tarık’ın babası ceza olsun diye baraja gönderir. Tarık’ın baraj inşaatına gelmesi ile ve Nazım’ın gönderdiği resmi Nehir’in beğenmesi sonrasında işler karışmaya başlayacaktır. Tarık’ın çapkın birisi oluşu nedeniyle baraj da adam öldürdü. Sonradan bu saklamak için Nedim’in evinin oraya gömdü. Sonra Nedim’i Cezaevine attırdı. Nedim sonrasında cezaevinden çıktı ve intikam almak için Tarık ve sevdiği kadını alan kişi için plan hazırladı. Tarık karakteri aynı zamanda yakışıklı biri olduğu için dikkatleri üzerine çekmeye devam etmekte. Peki çok kadını peşinden sürükleyen bir karakteri bulunuyor. Kadınların Tarık’ı elde edebilmek için entrikalar çevirmesi ve işlenmiş suçların varlığı dizinin sevenlerinden büyük bir heyecan oluşturuyor.

Burak Yörük Kimdir?

Burak Yörük 26 Mayıs 1995 İstanbul doğumludur. Küçük bir çocukken Türk dizisinde Biz Boşanıyoruz rolüyle çıkış yaptı. Daha sonra 20 Dakika (20 Dakika), 4N1K ve Dam (Baraj) olmak üzere çeşitli dizilerde rol aldı. Burak Yörük boksla ilgileniyor. 2004 – Boşanıyoruz (Biz Boşanıyoruz) (Cancan olarak) En kötü alışkanlığı sabırsız olmak, en iyi alışkanlığı sıcak kalpli olmaktır. Sabah egzersiz olarak sık sık boks ve şınav çekiyor. Burak Yörük ayrıca dağınık birisi olduğunu söylüyor. Birçok arkadaş yerine birkaç arkadaşı tercih ediyor. Kendisini güldüren filmler arasında GORA bulunuyor. Kendisini ağlatan film ise Hachiko’dur. En iyi filmi Okyanus dizileridir. En sevdiği dizi ise Narcos’dur. Dövüş Kulübünde oynamayı istiyor. En sevdiği müzik albümü içerisinde Skepta – Konnichiwa’dır. En sevdiği yemek ise Hamburgerdir.

Oynadığı Diziler

2013 – 20 Dakika (20 Dakika) (Tayfur Solmaz) 2017 – 4N1K (Barış Ozansoy) (Film) 2018 – 4N1K 2 (Barış Ozansoy olarak) (Sinema Filmi) 2018 – 4N1K İlk Aşk (4N1K İlk Aşk) (Barış Ozansoy olarak) 2019 – 4N1K Yeni Başlangıçlar (4N1K Yeni Başlangıclar) (Barış Ozansoy) 2020 – Nehir (Baraj – Baraj) (Tarık olarak)