Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Serra Arıtürk Kimdir? Aşkın Tarifi Dizisi Naz Soyluer Kimdir?

0

Büyük bir yankı etkisi uyandıran Aşkın tarifi dizisine ilişkin olarak özellikle de başrol oyuncuları son dönemlerde büyük bir gündem etkisi yarattı. Dizide Kadir Doğulu ile birlikte başrol oyuncuupunu paylaşacak olan Sera Arıtürk de pek çok dizi izleyicisi tarafından araştırılmaya başlandı. Daha önceleri YouTube üzerinden yüklediği şarkı videoları ile dikkat çeken güzel oyuncunun Aşkın Tarifi dizisi içerisinde nasıl bir karakteri canlandıracağı da pek çok dizi izleyicisi tarafından merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisinde Naz Soyluer isimli karakteri canlandıracak olan güzel oyuncu hakkında yapılan araştırmalar da sürüyor.

Serra Arıtürk Kimdir?

Yakın gelecekte Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak aşkın Tarifi dizinin başrol oyuncularından birisi de Serra Arıtürk olmaktadır. Bu gelişmeler ardından pek çok kişi güzel oyuncunun kim olduğuna dair araştırmalarını yapmaya başlamıştır. Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçüklük yaşlarından beri gitar ve müzik ile ilgilenen güzel oyuncu aynı zamanda Gitar konusunda en büyük eğitimini ide Hüsrev İsfendiyaroğlu tarafından almıştır. Şarkı söylemeye başlamasından sonra Boğaziçi Caz Kadrosu içerisinde yer almaya başlayan güzel oyuncu Liseyi ise Özel Denizaltı Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Daha sonrasında ise Acıbadem Mehmet Alı Aydınlar Üniversite’nde öğrenim görmeye devam etmiştir. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Serra Arıtürk yapmış olduğu çeşitli cover çalışmaları sayesinde ün kazanmayı başarmıştır. Cover şarkılar ile birlikte ünlenmeyi başaran Serra Arıtürk daha sonrasında ise 2019 yılında Kendimi Bilmeden isimli parçayı çıkarmış ve daha çok ön plana gelmeyi başarmıştır.

Aşkın Tarifi Naz Soyluer

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Aşkın Tarifi Naz Soyluer karakteri de pek çok dizi izleyicisi tarafından merak edilmektedir. Serra Arıtürk’ün canlandırdığı Naz Soyluer dizi içerisinde Fransız mutfağında son derecede iyi olan aslen Gaziantepli bir Şeftir. Restoren sahibi olan güzel Şey Naz Soyluer ile dizi içerisinde Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Fırat Karasu arasındaki aşk dizinin konusunu oluşturmaktadır. Pek çok dizi izleyicisinin büyük bir heyecan içerisinde bekledikleri Aşkın Tarifi dizisinin yakın gelecekte ekranlarda olması bekleniyor.