Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Kadir Doğulu Kimdir? Aşkın Tarifi Dizisi Fırat Karasu Kimdir?

0

Yakın gelecekte Kanal D ekranlarında yayınlanacağı bilinen Aşkın Tarifi dizisine yönelik olarak dizi izleyicilerinin en çok merak ettikleri konulardan birisi de Fırat Karasu karakteridir. Dizinin başrol oyuncusu olan Kadir Doğulu’nun canlandıracağı Aşkın Tarifi Dizisi Fırat Karasu karakteri pek çok dizi izleyicisi tarafından büyük bir merak ile bekleniyor. Bu konuda Kadir Doğulu dizi ile ilgili yorumlarını da belirtmişti. Yorumlarını yaparken; “Senaryoyu ilk okuduğum zaman Fırat’ın hikayesi beni çok etkiledi. Kanal D ve NTC Medya ile böyle güzel bir projede bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Çekimlerin başlamasını heyecanla bekliyorum.” Sözlerini sarf etti. Bu sözler ardından dizi izleyicileri dizi içerisinde Aşkın Tarifi Dizisi Fırat Karasu karakterini daha çok merak etmeye başladı.

Kadir Doğulu Kimdir?

Aşkın Tarifi Dizisi Fırat Karasu

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kadir Doğulu özellikle de yakın gelecekte başlayacak olan Aşkın Tarifi dizisi ardından daha fazla gündeme geldi. Bu dizi haberleri ardından pek çok kişi de Kadir Doğulu’nun kim olduğuna dair araştırmalara başladı. Kadir Doğulu 19 Nisan 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir ve tam olarak adı ise Aldülkadir Doğulu’dur. Ünlü modacı Kemal Doğulu’nun kardeşi olan Kadir Doğulu aynı zamanda kendisi gibi oyuncu olan Neslihan Atagül ile evlidir. Ekranlara ilk olarak 2011 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Pis Yedili dizisinde Güney karakteri ile girmiştir. Daha sonrasında ise Bana Sevmeyi Anlat, Fatih Harbiye, Sevdam Alabora ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi önemli yapımlar da yer almıştır. Pek çok kişi tarafından sevilen Kadir Doğulu 1.79 boyunda ve 71 kilodur.

Aşkın Tarifi Dizisi Fırat Karasu Karakteri

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Aşkın Tarifi dizisine ilişkin olarak en çok merak edilen konulardan birisi de Kadir Doğulu’nun canlandıracağı Aşkın Tarifi Dizisi Fırat Karasu karakteri kimdir sorusu oldu. Dizinin konusunun açıklanması ardından dizi izleyicilerinin en çok ilgi gösterdikleri noktalardan birisi de bu karakter oldu. Dizide yer alan bu karakter hakkında karakteri canlandıracak olan Kadir Doğulu’nun yapmış olduğu yorumlar da dizi izleyicilerinin bu konuda daha fazla meraklanmalarını sağladı. Karakter hakkında detaylı açıklama yapılmasa da yakın zamanda ekranlarda yer alacak dizide büyük bir rüzgar etkisi yaratacağı düşünülüyor.