Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Aşkın Tarifi Dizi Oyuncuları Ve Konusu

0

Yakın gelecekte çekimlerinin başlayacağı bilinen Aşkın tarifi dizisi konusunda pek çok dizi izleyicisi dizi hakkında detayları araştırmaya başladı. Dizinin başrol oyuncularının belirlenmesi ardından pek çok dizi sever, dizinin kadrosunda hangi oyuncuların yer aldığı ve dizinin konusunun ne olduğu gibi detayları merak etmeye başladı. Yakın bir zaman içerisinde izleyiciler ile buluşacak olan Aşkın Tarifi dizisi için erkek ve kadın başrol oyuncularının belli olması pek çok dizi izleyicisinin diziye dair heyecanlarını artırdı. NTC medya tarafından yapımı üstlenen dizinin yapımcısı ise Mehmet Yiğit Alp. Pek çok dizi izleyicisinin büyük bir heyecanla ekranlara gelmesini bekledikleri Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Koloş yer alıyor. İşte pek çok dizi izleyicisi tarafından merakla beklenen Aşkın Tarifi dizisine ilişkin olarak merak edilen tüm detaylar…

Aşkın Tarifi Dizisi Konusu Nedir?

Kanal D ekranlarında dizi izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Tarifi dizisi konusu da dizi izleyicilerini büyük ölçüde heyecanlandırmayı başarmış durumda. Dizi içerisinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk başrolleri paylaşıyor. Dizide Serra Arıtürk Naz karakterini canlandırıyor. Dizi içerisinde Kadir Doğulu ise Fırat karakterine hayat veriyor. Diziyle ilgili olarak Kadir Doğulu’nun yorumu sorulduğunda ise şu açıklamaları yapmıştı: “Senaryoyu ilk okuduğum zaman Fırat’ın hikayesi beni çok etkiledi. Kanal D ve NTC Medya ile böyle güzel bir projede bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Çekimlerin başlamasını heyecanla bekliyorum. Kadir doğulu tarafından yapılan bu açıklamalar ardından dizinin konusu dizi izleyicileri tarafından daha çok merak edilmeye başlandı.

Dizi içerisinde diğer bir başrol oyuncusu olan Serra Arıtürk ise Naz isimli restoran sahibi genç ve yetenekli bir şefi canlandırıyor. Fransız mutfağında uzman olan Antepli Şef Naz kendini hiç beklemediği bir aşkın içerisinde bulacak. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrollerinde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi içerisinde dizi izleyicileri kendilerini heyecan dolu bir aşkın içerisinde bulacaklar. Bu duygu yüklü dizi için dizi izleyicileri büyük bir heyecanın içerisinde dizinin yayınlanacağı tarihi beklemeye devam ediyorlar. Kanal D ekranlarında yayınlanacağı belli olan dizinin henüz hangi tarihte yayınlanacağı ise bilinmiyor.

Aşkın tarifi dizisi başrol oyuncuları belli olması ardından dizi izleyicileri büyük bir heyecan ile dizinin ne zaman aşlayacağını araştırmaya başlamıştı. Bu konuda henüz herhangi bir açıklama bulunmuyor olsa bile dizinin izleyiciler ile yakın gelecekte Kanal d ekranlarında buluşacağı biliniyor. Bu noktada Başrol oyuncularından Kadir Doğulu’nun dizide canlandıracağı Fırat karakteri ile ilgili olan detaylar da pek çok dizi izleyicisi tarafından merak ediliyor. Henüz tam anlamı ile konunun detayları verilmemiş olsa bile dizi izleyicileri gerek oyuncu kadrosu, gerek başrol oyuncuları gerekse de dizinin hikayesi nedeniyle şimdiden oldukça etkilenmiş durumda. Yakın gelecekte pek çok dizi izleyicisi dizinin yayınlanacağı net tarihin açıklanmasını heyecanla bekliyor.

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yakın gelecekte Kanal D ekranlarında dizi izleyicileri ile buluşacak olan Aşkın Tarifi dizisi oyuncu kadrosu da pek çok dizi izleyicisini heyecanlandırmayı başarmış durumda. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile birlikte daha yayınlanmaya başlamadan bile pek çok dizi izleyicisi Akın Tarifi dizisi ile ilgili konuşmaya başlamış durumda. İşte merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu; Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cam Davran, Alper Saldırgan, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır…

 • Kadir Doğulu
 • Serra Arıtürk
 • Cem davran
 • Alper Saldıran
 • Yasemin Baştan
 • Ümmü Putgül
 • İdil Sivritepe
 • Atakan Yılmaz
 • Elif Melda Yılmaz
 • Mehmet Şeker
 • Deniz Gürkan
 • Gökhan Niğdeli
 • Selim Akgül
 • Onur Yakıcı
 • Batuhan Bayır

Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Pek çok dizi izleyicisinin büyük bir heyecan içerisinde bekledikleri Aşkın Tarifi dizisinin hangi tarihte ekranlarda yayınlanmaya başlayacağı ise büyük bir merak konusu haline geldi. Bu noktada henüz net bir tarih belirlenmedi. Kanal D ekranlarında dizi izleyicileri ile buluşacak olan aşkın Tarifi dizinin yakın gelecekte Kanal D ekranlarında dizi izleyicileri ile buluşacağı biliniyor. Bunun için de Kanal D yeni projesi Aşkın Tarifi için hazırlıklarını başlatmış durumda. Pek çok dizi izleyicisi büyük bir merakla dizinin yayınlanmaya başlayacağı tarihi bekliyor.