Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

ALEV ALEV ÖMER KİMDİR?

0

Alev Alev Ömer Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Ömer kim?

Alev Alev Dizisi Ömer Kimdir?

Alev Alev dizisi Ömer karakterinin tam ismi Ömer Ataycı’dır. Ömer, mahallede yaşayan sakin ve efendi bir delikanlıdır. Zekâsı ve yakışıklılığı ile ön plana çıkmış, ancak kimse ile derin bir muhabbeti bulunmamaktadır. Yangın esnasında Yıldırımların evine gelir ve yangını görür. Mahallesine oldukça değer verir ve mahalle içerisinde kimseye zarar gelmesini istemez. Ömer hiç düşünmeden eve girer ve Rüya’yı yangından kurtarmaya çalışır. Rüya’nın nişanlısı da yangını görür ancak kendi sağlığını daha çok düşündüğü için kurtarma girişiminde bulunmaz. Ömer, Rüya ve Çiçek’i yangından kurtararak gecenin kahramanı olur. Ancak Ömer oldukça mütevazıdır ve bunu gösteriş olarak yapmaz. Herkesin tanıdığı ve iyi niyetli bildiği karakter, merhameti ile de ön plana çıkmıştır.

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Alev Alev dizisi Ömer karakteri ile ekranlarda yer alan Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde doğmuştur. Adana’da dünyaya gelen oyuncu, baba tarafından dolayı Elazığ ile bağlantılıdır. Çocukluğunun ve gençliğinin büyük kısmını Adana’da geçirmiştir. Üniversite eğitimini Açık Öğretim Fakültesi’nde tamamlamış ve İşletme Bölümü’nü başarı ile tamamlamıştır. Oyunculuğa uzun zamandan beri ilgi duymuş ve İstanbul’a eğitim almak amacıyla gitmiştir. İki buçuk yıl boyunca oyunculuk eğitimi almış ve memleketine geri adım atmıştır. Adana’ya döndükten sonra oyunculuk için ilk adımlarını atmaya başlamış, ilk teklifini bir film için almıştır.

Oyuncu, ilk kez 2015 senesinde sinema perdelerinde yer alan Yusuf filmi ile sahne hayatında yerini almıştır. Serdar karakterini canlandırmış ve oldukça büyük beğeni toplamıştır. İnternet üzerinden seyircisi ile buluşan Sıfır Bir Adana dizisi içerisinde de rol almış ve buradaki rolü ile kendisine ait büyük bir hayran kitlesi elde etmiştir. Çukur dizisi ile de oyunculuk alanındaki başarısını sergileyen oyuncu, Hazal Subaşı, Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil gibi başarılı oyuncularla çalışmıştır. Alev Alev dizisi Ömer karakteri ile dikkat çekmiş ve kadına şiddete tepki olarak yer alan bu dizide ilk bölümden başarıyı yakalamıştır. İlk bölümdeki performansı ile beğeni toplamış ve seyirciden tam not alarak karakterini canlandırmıştır.